• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Köksan Motorlu Araçlar

Adres :

Dolapdere Sanayi Sitesi 13. Blok No: 2-4 İkitelli Başakşehir İstanbul İstanbul » Başakşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hasan Zafer Köksaldı

E-Posta Adresi :

info@koksanmotorluaraclar.com

Whatsapp 1:

0 (532) 563 67 05

Whatsapp 2:

0 (532) 563 67 05

İstanbul Başakşehir’de yıllardır oto yedek parça alanında hizmet veren profesyonel bir ekibin bir araya gelmesiyle kurulmuş olan Köksan Motorlu Araçlar firmamızda sizlere en geniş seçeneklerle yedek parça desteği sunmaya devam ediyoruz. Yedek parça sektöründe kendini ispatlamış olan markalara ait pek çok ürünü bir arada bulunduran bir firma olarak dağıtımcılığını yaptığımız markaların tamamında ürünlerin güvenilir olmasını ilk sıraya koyarak seçiyoruz. Kaliteli yedek parçalarla yenilikçi çözümler geliştirerek en kısa sürede ihtiyaçlarınızın karşılanmasını da sağlıyoruz.

Müşteri memnuniyetine her zaman en yüksek önemi veren bir firma olan Köksan Motorlu Araçlar olarak bizler İstanbul oto yedek parça sektörünün en güvenilir firması unvanıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bunu gerçekleştirirken siz müşterilerimizle kurduğumuz iletişimi en sağlıklı şekilde karşılıklı beklentilerin yerine gelmesi gibi temel yeterliliklerle ortaya koyup sunabiliyoruz. Hizmetlerimizin kalıcılığı ile geniş bir alanda sizlere destek sağlarken her zaman en avantajlı fiyatlarla yedek parça taleplerinizin karşılanmasını da mümkün hale getiriyoruz.

Araçlarınızın marka ve modellerinin ne olduğu önemli olmaksızın bünyemizde yer alan çok geniş imkanlara sahip yedek parça desteği sayesinde tüm araçlar için kusursuz bir hizmet verebiliyoruz. Böylece sadece araçların ihtiyacı olan yedek parçaların karşılanması noktasında değil aynı zamanda araçlarınızı daha güvenli hale getirecek olan yükseltmeleri yapabilmenizi sağlayacak yedek parçalar konusunda da sizlere geniş çapta destek vermeyi çok uygun fiyatlarla sürdürüyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR