• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kokucu Hacı Ali Aktar Baharat

Adres :

Akmescit Mahallesiköprübaşı Caddesi No: 16 Afyonkarahisar Afyonkarahisar » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nilüfer Delikanlı

E-Posta Adresi :

nilufer.delikanli@gmail.com

Şifalı bitkileri, geniş baharat çeşitlerini, ve özel bitki çaylarını sizlere sunan firmamız geniş ürün seçeneği ile mağazasında sizlere başarılı şekilde ürünlerini sunmaktadır. Doğanın bizlere armağanı olan şifalı ve özel bitkileri en doğal şekilde sizlere sunduğumuz mağazamızda oldukça geniş baharat çeşitlerini de bulabilir ve özel bitki çaylarımızdan alabiliriniz.

Aktar olarak oldukça zengin ürün çeşidini sizlere sunmakta olan firmamız her zaman en doğal ürünleri sizlere sunabilmektedir. Alanında uzman olan firmamız mağazasında deneyimli ekibi ile sizlere uygun fiyatlar ile satış yapmaktadır. En taze ve güzel bitkileri kolayca bulacağınız aktarımızda ayrıca en taze ve güzel baharat çeşitlerini de bulabilirsiniz.

Afyon yeme içme alanında aktar ve baharatçı olarak sizlere profesyonel hizmetler sunan firmamız geniş mağazasında bitkisel birçok ürünü de sizlere sunabilmektedir. Özellikle bitkisel macunlarımız ve bitkisel kremlerimiz ile sağlıklı bakımlarınızı doğal ürünler ile yapmanızı sağlamaktayız. Bu alandaki yıllardır edindiğimiz deneyim ile sizlere her zaman en doğal ürünleri en taze ve başarılı şekilde sunabilmekteyiz.

En güzel bitkisel çay ve kış çayı çeşitlerimizi de sizlere mağazamızda sunmaktayız. Kış aylarında ve soğuk havalarda sağlığınızı korumak için tercih edeceğiniz veya yaşadığınız sağlık sorunlarından kurtulmanız için kullanacağınız en doğal bitkisel ürünleri sizlere sunmaktayız. Alanında uzman olan firmamız bu konuda sizlere en başarılı çalışmaları yapmakta ve başarılı şekilde doğal ürünleri sizlere sunabilmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR