• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Koltuk Yıkama Bayisi

Adres :

- İstanbul » Bağcılar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ömer Gürel

E-Posta Adresi :

gural2018@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 744 93 64

Evlerimizin olmazsa olmazlarından biri olan koltuklar hepimize konforlu, rahat alanlar oluşturmaktadır. Sabahleyin kahvaltınızı yaptığınız, akşam misafirlerinizi ağırladığınız koltuklar bir zaman sonra ilk aldığınızdaki o görünümü kaybetmeye başlar, çünkü koltuklar yoğun yapılarından dolayı kir ve toz tutarlar. Bu görüntü sizde güvensizliğe yol açabilir; misafirlerinizi, komşularınızı artık evinize çağırmak istemeyebilirsiniz. Hatta ne kadar temizlemeye çalışırsanız çalışın o ilk görüntüsü bir türlü geri gelmez.

Koltukların yapılarından dolayı belirli kimyasallar ve teknikler kullanılmalıdır. Sizin evdeki denemeleriniz bu yüzden işe yaramaz. Hatta temizlemeye çalışırken koltukların üzerlerindeki lekeleri yayıp daha da beter bir görüntü oluşmasına yol açabilirsiniz.

Bizim işimiz de sizin bu ihtiyacınıza cevap vermek; eğer koltuklarınızın zarar görmeden etraflıca temizlenmesini istiyorsanız bu işte uzman olanlara yönelebilirsiniz. Bu konuda envanterimizde koltuk yıkama işlemleri için üretilmiş özel makineler ve kimyasallar vardır. Kullandığımız bu ekipman ve araçlar son teknoloji ve son kalitedir, severek yaptığımız bu işte hiçbir konuda taviz vermeyiz. Alanında uzman ekibimizle işimizi elimizden gelenin hep bir fazlasıyla yapıyoruz. Eğer siz de böyle bir koltuklarınız konusunda bir temizliğe ihtiyaç duyuyorsanız numaramızdan bize ulaşıp bilgi alabilirsiniz.

İstanbul temizlik sektöründe yaptığımız bu hizmet için mükâfatımız öncelikle müşteri memnuniyetidir. Güler yüzlü, değerlerine saygılı, güven veren, azimli, alanında uzman ekibimizle ihtiyaç duyduğunuz her an iletişime geçebilir ve randevu alarak çok yakın bir zamanda kirli koltukların yükünden kurtulabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR