• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Konuk İnşaat

Adres :

Yavuz Selim Mahallesi 5064. Sokak No: 2/c-1 ( Yeni Hastane Caddesi ) Adıyaman » Kahta

Sektör :

Yetkili Kişi :

İrfan Konuk

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (541) 364 07 02

Whatsapp 2:

0 (544) 937 49 76

Konuk İnşaat firmamız, kendi alanında oldukça modernize ve yenilikçi teknik çalışmalarla öne çıkmakta ve söz konusu envaiçeşit teknik hizmetlerine de birmilyonnokta.com internet sitesi üyesi olarak devam etmektedir. Adıyaman Kahta yapı ve inşaat çalışmaları sektörü içerisinde oldukça nitelikli ve yetkin düzeyde hizmetleri ile tanınmakta olan markamız, uluslararası hizmet kalite standartlarına da sahip olması ile bilinmektedir. Oldukça nitelikli ve yüksek düzey kalitede teknik hizmetleri ile öne çıkmakta olan Konuk İnşaat markamız, sektör içerisinde doğrudan hizmet odaklı çalışmaları ile tanınmaktadır.

Profesyonel düzeyde yetkili hizmetleri ve oldukça yüksek kalite standartları ile öne çıkmakta olan Konuk İnşaat markamız, kendi alanında örnek düzeyde marka imajıyla da tanınmaktadır. Söz konusu Konuk İnşaat markamız; seramik döşeme çalışmaları, fayans döşeme hizmetleri, PVC kapı pencere sistemleri, demir doğrama çalışmaları, alüminyum doğrama ve çelik çatı imalat hizmetleriyle de öne çıkmaktadır. Profesyonel düzeyde teknik çalışmaları ve oldukça makul fiyat standartları ile tanınmakta olan firmamız, direkt müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerine de kesintisiz bir şekilde devam etmektedir.

Oldukça nitelikli ve yüksek düzeyde tecrübe sahibi teknik ekip kadrosu ile çalışmalarına devam etmekte olan Konuk İnşaat firmamız, oldukça donanımlı ve zengin içerikli işletme hizmet portföyüne de sahiptir. Gün içerisinde markamız hizmetlerine; GSM telefon numaramız, işletme web sitemiz veya Adıyaman ili Kahta ilçe merkez şubemiz aracılığıyla oldukça kolay ve hızlı bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR