• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Konya Basket Kulubü

Adres :

Meram Anadolu Lisesi Spor Salonu Konya » Meram

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tuğçe Yerli

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (541) 294 30 12

Whatsapp 2:

0 (555) 858 28 63

Profesyonel ekibiyle Konya Meram spor alanında 6 ve 16 yaş arası basketbol okulu hizmetlerini sizlerle buluşturan Konya Basket Kulübü birmilyonnokta.com sitesinin bir üyesidir. Elle idare edilen ve kenarda 7 sahada 5 olmak üzere toplam 12 sporcudan oluşan takımların, kendi aralarında yaptıkları mücadeleleri belirten spora basketbol adı verilmektedir. Lisanslı basketbol eğitimi konusunda profesyonel sporcular yetiştiren Konya Basket Kulübü, deneyimli antrenörleri ve çocuk gelişimi konusunda uzman eğitmenleri sayesinde eşsiz hizmetler vermektedir.

6 ve 16 yaş aralığındaki çocuk ve gençlerde gerek psikolojik destek gerekse de fizyolojik gelişim için oldukça önemli olan basketbol sporunun, ruhsal gelişim ve sosyalleşme açısından birçok faydaları bulunmaktadır. Daha dinamik, daha fit ve çok daha enerjik duruma sahip olmak açısından birçok faydaları olan basketbol sporu, içerisinde barındırdığı takım uyumu ve takım ruhu sayesinde, içe kapanıklık gibi gelişim sıkıntılarına kalıcı çözümler sunmaktadır. Oyun içerisinde barındırdığı kural bütünlüğüyle, gelişim çağında konsantrasyon eksikliği oluşan çocukların, dikkat duyarlılıkların artmasını sağlayarak, daha fazla bütünlük olgusu gelişmesine olanak sağlar.

Kız ve erkek çocuklara özel eğitimler veren Konya Basket Kulübü, bireysel basketbol dersleri ile bilinen tüm teknikleri öğrencileriyle buluşturmaktadır. Konya spor alanında sizlere eşsiz hizmetler sunan firmamız, en kaliteli basketbol eğitimlerini sektördeki en uygun fiyat garantileri ile sizlere sunmaktadır. En doğru gelişim ve sağlıklı bir büyüme süreci için sizde Konya Basket Kulübü hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR