• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Konyaaltı Ogansia 1001 Satış Noktası

Adres :

Altınkum Mah . Anadolu Cad.no: 77/a Miran Apartmanı Konyaaltı Antalya Antalya » Konyaaltı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hakan Yazan - Oktay Yalçın

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

hakanyazan@hotmail.com.tr

Whatsapp 1:

0 (505) 530 00 93

Konyaaltı Ogansia 1001 Satış Noktası olarak Antalya Konyaaltı’nda faaliyet gösteren firmamız Ogansia distribütörü olarak görev yapmakta, markanın sağlıklı ve kaliteli ürünlerini tüketicilere ulaştırmaktadır. Bizler dünyanın en seçkin bitkisel ürün geliştiricilerinden birisi olan Ogansia ile iş birliği yaparak markanın üstün nitelikli çözümlerini bölgemiz halkına sunmak için yola çıktık. Kısa sürede birbirinden başarılı çözümler geliştirerek yoğun bir ilgiyle karşılaştık ve kısa sürede Antalya’nın en çok tercih edilen alışveriş noktalarından biri haline geldik.

Antalya alışveriş sektörünün öncü firmalarından birisi olarak bizler Ogansia markalı ürünleri müşterilerimize tanıtarak kendi satış modelimiz ile bir devrim yapmak, bu alanda zengin bir ürün seçeneği sağlayarak sağlığınıza, yaşamınıza değer katmayı, yatırımlarımızla bir taraftan en yüksek geliri elde etmeyi diğer taraftan tüm dünyada sektörümüzün liderleri arasında yer almayı vizyon edindik. Bunun için her biri alanında uzman, gerekli eğitimleri almış, tecrübe sahibi, deneyimli ve özverili bir ekiple çalışıyoruz. Siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını tespit ediyor, gerekli çözümleri hayata geçirmeye çabalıyoruz.

Ogansia, sağlıklı ve kaliteli ürünler üreten, iş alanında da önemli yatırımlar yapan uluslararası bir şirkettir. Müşterileriyle güçlü ortaklıklar kurabilmek, istikrarlı kazançlar sağlamaktadır. Erkek parfümleri, kadın parfümleri, keyifli içecekler, takviye edici gıdalar, kişisel bakım ürünleri, juverty anne bebek serisi, temizlik ürünleri, promosyon ürünleri ve çok daha fazlasını sizlere sunuyoruz. Kaliteyi uygun fiyat fırsatlarıyla buluşturuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR