• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Köroğlu Boya Badana Fatih

Adres :

Hırkayışerif Mahallesi Keçeciler Caddesi No: 30 D: 4 Fatih İstanbul İstanbul » Fatih

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tugay Köroğlu

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (533) 690 77 42

Köroğlu Boya Badana firması olarak istanbul fatih boya badana ustası,istanbul fatih boya badana hizmeti,istanbul fatih dış cephe kaplama uygulaması,istanbul fatih iç cephe kaplama uygulaması,istanbul fatih asma tavan uygulaması,istanbul fatih asma tavan modelleri,istanbul fatih gergi tavan uygulaması,istanbul fatih gergi tavan modelleri,istanbul fatih anahtar teslim dekorasyon,istanbul fatih fayans döşeme ustası,istanbul fatih fayans döşeme işlemleri,fatih boya badana ustası,fatih boya badana hizmeti,fatih dış cephe kaplama uygulaması,fatih iç cephe kaplama uygulaması,fatih asma tavan uygulaması,fatih asma tavan modelleri,fatih gergi tavan uygulaması,fatih gergi tavan modelleri,fatih anahtar teslim dekorasyon,fatih fayans döşeme ustası,fatih fayans döşeme işlemleri, vb. hizmetler vermekteyiz.

Müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve hatta rakip firmaların bile sevgisini kazanmak için hizmetlerimizi kesintisiz olarak sağlamakta ve saygı, sevgi çerçevesi içinde iletişimlerimizi gerçekleştirmekteyiz.
Vizyonumuz ise, sektörde lider, güvenilir ve aynı zamanda kaliteli markalar arasında en üst seviyelerde yer alma ihtiyacı yer almaktadır. Kişilerin kadromuz arasında yer almak ve çalışması için insan hayatına saygı göstermekte ve müşteri odaklı pratik çözümler sunarak hizmet sağlamaktayız.
Sunduğumuz kaliteli hizmetler firmamız tarafından yılladır başarılı şekilde sunulmaktadır. Bu konuda sizlerden çok ilgi gören firmamız bu çalışma sistemini yıllardır başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Bundan sonrada başarılı şekilde ve sürekli geliştirilerek bu hizmetlerimizin sürdürülmesi devam edecektir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız sürekli hizmetlerini geliştirmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR