• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Koronapay Kadıköy Fatura Ödeme Merkezi

Adres :

Caferağa Mahallesi Mühürdar Caddesi No: 20 Fırat Çarşısı İç Kapı: 24 İstanbul » Kadıköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Aytaç Uzunyol

E-Posta Adresi :

uzunyolaytac89@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 304 93 90

Fatura ödeme ve para transferiyle ilgili tüm işlemlerde hizmet sunan işletmemiz Koronapay Kadıköy Fatura Ödeme Merkezi birmilyonnokta.com üyelerinden biridir. Günümüzde fatura ödeme, para transferi gibi çeşitli işlemler mobil uygulamalar üzerinden kolaylıkla gerçekleştirilmektedir. Fakat bazı durumlarda kişilerin bizzat bir ödeme merkezine gitmesi de oldukça yaygın durumlardan biridir.

Firmamız Koronapay Kadıköy Fatura Ödeme Merkezi İstanbul hizmet sektöründe çeşitli işlemleri kolaylıkla yapabileceğiniz bir işletme olarak hizmet vermektedir. İşletmemiz başta yurtdışı para transferi işlemleri olmak üzere; doğalgaz ödeme, elektrik ödeme, su faturası ödeme gibi çeşitli ödeme işlemlerinde yetkili kuruluş olarak hizmet vermektedir. Sizler de bu gibi tüm işlemleri firmamız aracılığı ile kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ekibimiz her zaman hızlı ve güvenilir hizmetler sunmak için çalışma kalitesini yükseltmekte ve portföyüne yeni hizmetler eklemektedir. Sizlere dolu dolu ve güven veren çalışmalar sunmak için olan yoğun çalışmalarımızı sürdürerek her zaman daha iyisini hedeflemeye devam ediyoruz. Sizler de tüm para transfer ve fatura ödeme işlemleri için firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

Koronapay Kadıköy Fatura Ödeme Merkezi ailesi olarak bizi tercih eden müşterilerimize kaliteli süreçler sunmak öncelikli amacımızdır. Bu doğrultuda sorunsuz, hızlı ve yüksek kaliteli işlemler fatura ödeme merkezimizde sizleri bekliyor. Sizler de her türlü havale, para gönderme ve fatura ödeme işlemi için merkezimizi tercih edebilirsiniz. Sizlere hizmet sunmaktan büyük bir mutluluk duyacağız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR