• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kösen Fırın Pasta Cafe

Adres :

Dumlupınar Mahallesi Atatürk Bulvarı No: 102/e Görükle Bursa » Nilüfer

Sektör :

Yetkili Kişi :

Masum Kösen

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

masumkosen1660@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 645 60 16

Kösen Fırın Pasta Cafe, birmilyonnokta.com üyesidir. Pastane ve kafeterya olarak hizmet veren işletmemiz, kaliteli ürün ve hizmet anlayışını prensip edinerek siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

İşletmemizden satın almış olduğunuz ürünler, alanında yeterli donanıma sahip olan çalışanlarımız tarafından üretilmektedir. Tatlı, pasta ve diğer ihtiyaçlarınızı steril bir ortamda hijyen kurallarına uygun bir şekilde ustalıkla üretmekteyiz. Temiz, sağlıklı, kaliteli ve lezzetli ürünler üreterek müşterilerimize hizmet vermek vazgeçilmez prensibimizdir. Siparişlerinizi en kısa zamanda ve en kaliteli sunuşla sizlere ulaştırıyoruz. Ürünlerimiz tamamen doğal içeriklidir. Lezzeti artırmak veya ürünlerimizin dayanma süresini uzatmak için herhangi bir katkı maddesi kullanmıyoruz.

Bursa pastacılık sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren firmamız, gün geçtikçe kapasitesini artırarak çalışma hayatına devam etmektedir. Hepimiz düğün, kına ve doğum günü gibi özel günlerimiz için düzenleyeceğimiz organizasyonlarda, deneyimli çalışanlarıyla bize hizmet veren modern bir mekân ararız. Doğum günlerine eşlik edebilecek lezzetli pastalar; düğün ve kına gibi organizasyonların tamamlayıcısı tatlı ve tuzlu ürünlerimizle sizlerin yanındayız. Her bütçeye uygun ürünlerimizle sevdiklerinizle güzel zaman geçirebilirsiniz. Hizmetlerimiz sadece salonumuzla sınırlı değildir, siparişleriniz istediğiniz adrese zamanında teslim edilmektedir.

Amacımız müşterilerimize kaliteyi ve lezzeti kısa sürede şık bir şekilde sunarak onların işletmemizden aldığı hizmetten memnun kalmasını sağlamaktır. Her geçen gün sizden gelen taleplere cevap şekilde kendimizi geliştiriyoruz. Modern, ferah bir ortam olan işletmemizde müşterilerimize hizmet vermekten gurur duymaktayız. Sizleri de hak ettiğiniz hizmete kavuşmanız için kafemize davet ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR