• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Köseoğlu Oto Lastik

Adres :

Emine Tevfika Mah. Ayaş Sanayi Sitesi No: 17 Ankara » Ayaş

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muzaffer Köse

E-Posta Adresi :

ibo_fb_06@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 769 36 89

Whatsapp 2:

0 (534) 224 98 03

Whatsapp 3:

0 (531) 886 66 70

Lastik sektöründe hizmet veren Köseoğlu Oto Lastik birmilyonnokta.com un üyesidir. Ankara oto lastik ve jant sektöründe yüzlerce firma bulunmaktadır. Firmamız da bu anlamda diğer firmalardan çalışmalarıyla öne çıkmak için çaba sarf etmektedir. Firmamızda siz değerli müşterilerimizin beğenisine çok çeşitli lastik modeli ve jant sunuyoruz. Lastik modellerimiz kış lastiği, yaz lastiği ve dört mevsim lastiği şeklindedir. Bu lastikler marka marka model model değişmektedir. Lastik modelleri her marka her model için de değişkenlik göstermektedir. Jantlarda da durum aynıdır, çok çeşitli modelleri vardır.

Arabanızın lastiğini değiştirmek istediniz ama modelini bilmiyorsanız eğer personellerimizden destek alarak bilgiye ulaşabilir, buna göre de değişiklik yapabilirsiniz. Lastik seçimi doğru olmazsa aracınızın fren sisteminde ve yakıt tüketiminde sorunlar yaşamanız kaçınılmazdır. Güvenli yolculuklar için lastikleriniz çok önem taşımaktadır.

Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımız sayesinde müşteri portföyümüz artmaktadır. Müşterilerimiz için lastik ve jant değiştirme hizmetlerimiz en uygun fiyatlardan sağlanmaktadır. Rakip firmalara oranda bütçenize göre ürün çeşitliliği sunmaktayız. Bu ürünlerde kaliteden ödün vermiyoruz. Ankara’nın Ayaş İlçesi ve yakın bölgelerde yolda seyir halindeyken lastiğiniz patladıysa bize ulaşarak destek talep edebilirsiniz. Sunduğumuz yol yardım desteği ile sizi bulunduğunuz yerden alarak firmamıza getiriyor ve lastiklerinizi değiştiriyoruz. Bu konuda bizlere her gün 7/ 24 saat ulaşabilirsiniz. Son olarak ikinci el lastik satışlarımızla da sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR