• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Koşuyolu Elektrik Dekorasyon

Adres :

Barbaros Mah. Mükevellit Çeşme Caddesi Ekşioğlu Apartmanı No: 9/9/a Üsküdar İstanbul İstanbul » Üsküdar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Petrek - Mahmut Zühtü Ayaz

E-Posta Adresi :

amahmutayaz1461@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 236 44 93

Whatsapp 2:

0 (535) 553 32 36
Yapı dekorasyon uygulamalarıyla mekanların içerisi, dışarısı çok daha estetik bir hal alır. Yapılar kaba inşaat olmaktan çıkarak yaşam alanına dönüşür. Çağın modernliğini yansıtır. İçinde yaşayanın tarzını ortaya koyar. Kaliteli bir firma ve yetenekli ustalar elinde olağan üstü tasarımlar hayata geçirilebilir.firmamız ile bizler yıllar önce bütün bahsettiklerimizi hayata geçirebilmek için yola çıktık. Kısa sürede başarılı işlere imza atarak farkımızı ortaya koyduk.En çok tercih edilen dekorasyon firmalarından birisi haline getirdi. Fakat bizler hep daha fazlasını yapabileceğimizi biliyor, sizlerin de daha iyiyi hak ettiğimizi düşünüyoruz. Bu yüzden de dur durak bilmeden yolumuza devam ediyoruz.

İç Dekorasyon alanında önce koşulsuz şartsız müşteri memnuniyeti diyor, değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına özen gösteriyoruz. Her nasıl çözülmesi gerekiyorsa tespit ediyor, projelendirmesini isteklerinizi göz önüne alarak yapıyor ve söz verdiğimiz zamandan önce bitirerek en hızlı şekilde kullanımınıza sunuyoruz.

Faaliyet gösterdiğimiz alan, her gün yeniliklere sahne oluyor. Yeni tasarımlar, ürünler, malzemeler ortaya çıkıyor. Uluslararası bir arenada bütün yeniliklerin takip edilmesi gerekiyor. Bizler dinamik kadromuzla sektörümüzdeki en son yeniliklerin en hızlı biçimde çalışmalarımızda hayat bulmasını sağlıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR