• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kovankaya Arıcılık

Adres :

Karaca İbrahim Mah. 660. Sok No: 7 Kat: 4 Kırklareli » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Serkan Kovankaya / Sezgin Kovankaya

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (544) 293 70 73

Whatsapp 2:

0 (542) 373 55 60

Arıcılık ve bal sektörü çok önemli ve değerli olan sektörlerden bir tanesidir. Gelişen teknoloji ve kimya sektörü sonucunda doğal ve gerçek bal dışında yapay ballarda imal edilmektedir. Gıda sektöründe yaşanan bu sağlıksız besin üretimi zincirinde bizler sağlıklı ballar imal ederek sizlere sunmakta, sahte ve yapay ballardan alacağınız zarar yerine doğal bir şekilde gerçek arılar tarafından imal edilen balları sizlere sunmaktayız. Bal ve diğer arıcılık ürünlerini kaliteli, doğal ve güvenilir koşullar altında hazırlamakta, sağlıklı bir şekilde sizlere ulaştırmaktayız. Kovankaya Arıcılık olarak sizlerde bu güvenli ve doğal hizmetten faydalanabilir, kaliteye uygun fiyatlar ile erişim sağlayabilirsiniz.

Kovankaya Arıcılık olarak Kırklareli ilinin merkezinde yer alan işletmemizde siz değerli müşterilerimize ve halkımıza gerekli hizmeti sunmakta, hizmet vermeye başladığımız ilk günden buyana süregelen kaliteli ve doğal hizmet anlayışımız ile memnuniyeti yüksek hizmetler sunmaktayız. Uygun fiyatlı ve müşteri memnuniyet odaklı hizmetler neticesinde Kırklareli alışveriş alanında halkımızca tercih edilen, güvenilir bir arıcılık hizmeti sağlayıcısı konumuna gelmiş bulunmaktayız. Uzun yıllara mal olmuş olan emek ve çabalar neticesinde gelmiş olduğumuz bu konumun korunması ve geliştirilerek daha yüksek konumlara ulaştırılması adına yenilikçi ve hizmet kalitemizden ödün vermeden çalışmalarımızı sürdürmeye devam etmekteyiz.

Kovankaya Arıcılık olarak işletme bünyemizde süzme bal, petek bal, arı mumu ve diğer arıcılık ürünleri ile geniş bir portföyde hizmet sunmaktayız. Sizlerde gönül rahatlığı ile bu hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR