• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kozluk Yapı Sanayi &dekorasyon

Adres :

Gültepe Mahallesi Marangozlar Sitesi A Blok Dükkan : 1-2-3 Batman Merkez Batman » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yahya Askar

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (533) 388 40 53

Kozluk Yapı Sanayi

Mobilya : 544 337 56 60

Karoser Demir Doğrama : 532 442 33 08

Pvc : 538 337 49 28

Kozluk Yapı Sanayi firmamız cam dekorasyon sektöründe Batman Merkez'de sizlere hizmet sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak izlediğimiz yolda amacımız siz değerli müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunmaktır. Firmamız uzun yıllardır cam dekorasyon sektöründe önemli bir yere sahiptir. Başlıca tüm önceliklerimiz güven, kalite, müşteri memnuniyeti yenilik ve sürekliliktir. Kozluk Yapı Sanayi olarak cam balkon imalat, cam balkon kapatma, cam balkon montaj, pvc kaplama, pvc mpntaj, pvc dekorasyon, cam balkon sistemleri gibi alanlarda ihtiyacınız olan tüm hizmetleri sunmaktayız. Cam dekorasyonda evinizin her alanında ihtiyaç duyacağınız, tercih edeceğiniz ve güvenle kullanacağız bir alt yapı oluşturduk. Bu alt yapıyı oluşturmamızda sektörde uzun yıllar var olmamızın ve tecrübelerimizin etkisi büyük ve bu doğrultuda her geçen gün gelişmekte ve yenilenmekteyiz.

Vizyonumuz: Değişen teknolojiyle birlikte yenilikleri takip ederek, tüm hizmetlerimize entegre etmekteyiz, Ortaya kaliteli ve yenilikçi hizmetler koymak ve bunlar için gerekli iş gücünü oluşturmak bizim için önemlidir. Bunları oluştururken uygun fiyatlarla kaliteli hizmet tutmak anlayışını benimsemekteyiz.

Misyonumuz: Müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda taleplerini karşılamak, onlara kaliteli hizmet sunmak ve başarılı sonuçlarla yüzlerini güldürmektir. Bunun için de doğru iş ve zamanında teslimat da önceliklerimizdir. Kozluk Yapı Sanayi ile yaşamınıza değer ve mutluluk katarak kendinizi özel hissedeceksiniz. Çünkü siz özelsiniz.Batman cam dekorasyon her zaman sizlere hizmet vermek için hazır bekliyor olacak.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR