• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kral Kömürcülük

Adres :

Fettahlı Mah. Isparta Cad. No: 141 Antalya » Aksu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Güvendik

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

kralkomurculuk@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 402 01 07

Kömür, bitki kökenli kalıntıların milyonlarca yıllık bir süreç içinde kimyasal ve fiziksel değişimlere uğraması sonucu oluşan bir fosil yakıttır. Yeryüzünün en eski madenlerinden biri olan kömür, düşük maliyetle ve güvenle kullanılabilmesi sebebi ile dünya genelinde en çok kullanılan yakıt çeşitlerinden bir tanesidir. Kömür ülkemiz genelinde ise fabrikalarda yakıt amacıyla, yaşam alanlarımızda ısınma kaynağı ve mangal aktivitelerimizin ise vazgeçilmez ürünü olarak kullanılmaktadır.

Kaliteli ve doğru kullanıldığı takdirde oldukça verimli olan kömür, güvenilir adreslerden temin edilmelidir. Cinsi ve kalitesi belirsiz kömür kullanımı sonucu ne yazık ki solunum zehirlenmeleri ve olumsuz durumlar yaşanabilmektedir. Kalitesinden emin olabileceğiniz ve güvenle kullanabileceğiniz kömür arayışı içerisinde iseniz, Antalya enerji sektöründe yer alan firmamız sizler için en doğru tercih olacaktır. Bugüne dek beraber çalıştığımız firmalar ve müşterilerimiz, ürünlerimizden oldukça memnun kalmış olduklarını belirterek bizleri de sektörde zirveye taşımışlardır.

Oldukça çeşitli müşteri kitlesine sahip olan firmamız, hizmet ağını geniş tutmaya özen göstermektedir. Yaşam alanlarınızda ısınma ihtiyacınızı karşılayabilmek için gerekli olan tüm ürünleri sizlere sunmaya gayret eden firmamızda kömürün yanı sıra soba parçaları ve toptan odun satışı da yapılmaktadır. Çeşitli piknik ve mangallarınızda da keyifli anlarınıza eşlik edecek ızgara, mangal kömürü, maşa gibi ihtiyaç duyacağınız malzemeleri firmamızdan kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Kömürün en kalitelisini ve tüm çeşitlerini bulabileceğiniz firmamız, sizlere hizmet sunmaktan büyük onur duymaktadır. Çeşitli ihtiyaçlarınız için firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR