• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Krm Yapı

Adres :

- Bartın » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kerim Ay

E-Posta Adresi :

krm74ay74@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 599 60 90

Ev denince akla farklı farklı şeyler gelmektedir. Ancak bir evin güzelliğini ön plana çıkaran nedir dendiğinde ise tek bir şey gelmektedir. O da dekorasyondur. Çünkü kişinin tarzını ifade etmektedir. Bunun yanı sırada hayata bambaşka renklerde katmaktadır.

Krm Yapı olarak cam balkondan pvcye kadar kaliteli ve güvenilir hizmet ile buluşturmaktayız. Alanında uzman ustalarımız ve profesyonel hizmet anlayışımız ile ev dekorasyonunda yeni bir dönem başlamıştır. Yeni bir ev alındığında yine mi tadilat işleri yerine iyi ki yaptırmışız kelimeleri ağızlardan çıkmaktadır. Çalıştığımız her evi kendi evimiz gibi görüp en küçük bir ayrıntıyı dahi atlamadan yapmaktayız.

Hizmetlerimiz içerisinde alüminyum doğrama ve pvc doğrama bulunmaktadır. Bunun yanı sıra güvenlik için olmazsa olmaz alüminyum korkuluk sistemleri de yapmaktayız. Son yıllarda da daha çok moda olan cam balkonlar derinlik kazandırmasının yanında çok da hoş görünmektedir. Yağmurlu havalarda dahi balkonlarda rahatlık ile oturulmasını sağlamaktadır. Her balkonun büyüklüğü ve şekli değişiklik gösterse de en uygun tasarımı yaparak montajı yapmaktayız. Zemini ortaya çıkaran laminat parkede döşemekteyiz. Banyo, mutfak ve çeşitli alanlara kalebodur döşemesi ile elektrik hizmeti de sizlere sunduğumuz diğer hizmetlerimizdir. Her zaman en iyi hedefleyen firmamız renk ve desen seçenekleri ile de sizlerin hayallerini gerçekleştirmektedir.

Bartın cam dekorasyon söz konusu olduğunda aklımıza uluslararası kalite standartlarında bir hizmet akla gelmektedir. Çünkü bölgede hizmet sunan firmamız; profesyonel bir çalışmayı siz değerli müşterilerimiz buluşturmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR