• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

K&s Saç Ekimi

Adres :

Melikşah Mah. Zühre Sok. No: 11/1 Konya » Meram

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Kornaz

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (553) 916 95 47

Sizlere verdiği kaliteli hizmetlerle sektörde adında söz ettiren firmamız birmilyonnokta.comüyesidir.

Konya sağlık sektöründe önce sağlık ilkesi ile yola çıkan K&s Saç Ekimi alanında uzman, güncel ve son teknoloji saç ekim teknikleri hakkında bilgi sahibi olan doktorlarımız ile uzman kadromuz sayesinde en iyi sonuçları almayı başarmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Kuruluşumuz yüksek Avrupa standartlarına ulaşarak gerekli olan tüm sertifikaları elde ederek herkes için güvenli en olan yolu benimsemiştir.

Şüphesiz sağlık bize verilmiş olan en büyük nimetlerin başında gelir. Hayatımızın her alanında sağlımızı nasıl koruyorsak saç ekim alanında da bu hassasiyeti göstermeliyiz. Saçlar özellikle erkek bireyler için çok önemlidir. Saçları dökülen erkekler kendini çok kötü hissedebilirler. Bu hissiyattan kurtulmak için çareler aramaya başlarlar çünkü saçlı halimiz saçsız halimizden daha genç görünür ve bu da bize mutluluk verir. Biz firma olarak size en sağlıklı ve doğal saç ekim tekniklerini kullanarak hizmet veriyor ve saçlarınızın eskisinden daha gür çıkmasını sağlıyoruz. Zamanında kaybettiğiniz saçlarınıza üzülmeyi bir yana bırakıp siz de genç bir görünüme kavuşmak istiyorsanız biz sizlere en doğal ve sağlıklı yoldan saç ekimi yapmakta iddialıyız.

Sağlık sektörü müşteri memnuniyetinin en çok arandığı sektördür. Biz de bunun bilincinde olarak hareket etmekteyiz. Uzman ekibimiz sayesinde en doğru bilgileri ve doğru teşhisi müşteri beklentileri doğrultusunda çok iyi analiz ederek insanların yaşam kalitelerini arttırmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR