• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kuaför Cüneyt Hatice

Adres :

Cengiz Topel Caddesi Etiler Mahallesi Ergin Sokak. No: 16 Etiler /beşiktaş /istanbul İstanbul » Beşiktaş

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cüneyt Ayyıldız

E-Posta Adresi :

cuneythatice84@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 684 72 57

Whatsapp 2:

0 (535) 684 72 57

Whatsapp 3:

0 (534) 964 72 38
KERATİN BAKIM - BOTOKS: 250 TL
KERATİN DÜZLEŞTİRİCİ: 250 TL

Estetik olarak güzel ve bakımlı görünmek insanlığın yaşadığı her dönemde büyük bir öneme sahip olmuştur. Özellikle kadınlar tarafından gösterilen ilgi daha büyük olmaktadır. Bu estetik güzelliğin elde edilmesi, daha bakımlı ve alımlı bir görünümün kazanılması için profesyonel destek alınmasına gereksinim vardır. Bizler Kuaför Cüneyt Hatice olarak sizlere bu konuda kaliteli, profesyonel hizmetler vermekteyiz.

Kuaför Cüneyt Hatice olarak İstanbul ilinin Beşiktaş ilçesinde yer alan işletmemizde siz değerli müşterilerimize hizmetler sağlamaktayız. Kurulmuş olduğumuz günden buyana sizlere kaliteli, profesyonel, modern ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler vermekteyiz. Vermiş olduğumuz bu hizmetler neticesinde İstanbul kuaför alanında halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiş bulunmaktayız. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha yüksek standartlı hizmetler verilmesi adına bizler sizlere yardımcı olmaktayız.

İşletmemizde sizlere saç bakımı, saç kesimi, saç tasarımı, saç modelleme, saç boyama, manikür, pedikür, oje tasarımları, makyaj, kalıcı oje ve kalıcı makyaj, kaş dizaynı, ipek kirpik işlemi gibi birçok farklı hizmeti sizlere sunmaktayız. Bu hizmeti sizlere sunarken en kaliteli ürünleri kullanmakta ve sağlık açısından zararı bulunmayan doğal içerikli ürünleri tercih etmekteyiz.

Alanında uzman, uzun yıllardır bu sektörde hizmet vermiş, tecrübeli ve güler yüzlü çalışan kadromuz ile sizlerin hayalinizde görünümünüze kavuşmanıza yardımcı olmaktayız. Sizlerde kurumumuzdan gönül rahatlığı ile hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Kuaför Cüneyt Hatice olarak sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR