• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kuaför R & B Bayan Kuaförü ve Güzellik Salonu

Adres :

Binevler Mahallesi Mehmet Hayri Konuz Apartmanı Altı No: 35/ E ( Binevler Sağlık Ocağı Çaprazı Karşısı) Gaziantep » Şahinbey

Sektör :

Yetkili Kişi :

Rabia Kileci - Bediha Kileci

E-Posta Adresi :

kileciahmet25@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 506 60 19

Whatsapp 2:

0 (539) 467 89 41

Her birey güzel bir görünüme sahip olmak ister. Kadınlar daha güzel ve canlı bir görünüme sahip olmak için çeşitli uygulamalar yapar. Fakat cilt üzerine uygulanan her ürün bir süre sonra cildin zarar görmesine neden olur. Kadınlar için doğal ve sağlıklı görünmek aslında önemlidir. Bu doğrultuda bazı uygulamalar geliştirilmiştir. Zamanla daha iyi yerlere gelen teknoloji sayesinde günümüzde artık daha sağlıklı bakım işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Gaziantep güzellik merkezi sektöründe verdiğimiz hizmet doğrultusunda değerli müşterilerimizin daha güzel ve canlı bir görünüme sahip olmasını sağlıyoruz. Aldığımız eğitimler sayesinde işimizi büyük bir başarıyla gerçekleştiriyoruz. Yılların bilgi ve birikimi ile bu sektörde her müşterilerimiz için özel işlemler yapıyoruz. Güzellik merkezimizde geniş kapsamlı güzellik hizmeti veriyoruz. İşimizi seviyor ve büyük bir özenle yapıyoruz. Öncelikle müşterilerimizin ne istediğini belirliyoruz ve bu doğrultuda bireye uygun işlemin yapılması için plan oluşturuyoruz.

Sabah saat 07:30’da açılan güzellik merkezimizin kapanış saati 20:00’dır. Güzellik merkezimizde cilt bakımı ve saç bakımı yapıyoruz. Cildinizdeki lekelerin temizlenmesini, gözeneklerin kapatılmasını ve cildinizin daha temiz bir görünüme sahip olmasını sağlıyoruz. Aynı zamanda saçlarınızın ihtiyacı olan bakımı yaparak daha canlı ve sağlıklı saçlara sahip olmanızı sağlıyoruz. Kalıcı oje uygulaması, saç kaynak, boncuk kaynak, manikür ve pedikür gibi çeşitli işlemleri sizler için gerçekleştiriyoruz. Kaliteli ve güvenilir güzellik işlemleri için salonumuzu güvenle tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR