• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kuaför Vural

Adres :

Karapınar Mahallesi 1163 Caddesi No: 6/a Balgat Ankara Ankara » Çankaya

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

E-Posta Adresi :

vuralcoruk@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 957 06 71

Whatsapp 2:

0 (538) 957 06 71

Güzel ve bakımlı görünmek en başta insanın kendisine olan saygısının bir gereğidir. Özellikle bayanların bu konuda erkeklere göre daha hassas olması da son derece olağan bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır. Günümüzde yoğun iş hayatı veya günlük yaşam koşuşturmasının getirdiği külfet göz önünde bulundurulduğunda bayanların temel kişisel ve saç bakımlarını yaptırabilmeleri için güven duydukları ve rahatlıkla kendilerini ifade edebilecekleri mekanlara şiddetle ihtiyaç duydukları bir gerçektir.

Ankara kuaför sektörünün önemli üyelerinden biri olmayı amaçlamış olan bizler; özellikle bayanların iç dünyasında neler yaşayabileceklerini, kişisel ve saç bakımı kapsamında tam olarak ne istediklerini anlayabilecek ve bu doğrultuda isteğe uygun revizyon yapabilecek alanında yetkin ve tecrübeli personellerimizle hizmet vermenin ne kadar önemli olduğunu bilerek işletme faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Sektörde uzun yılardır var olmakla beraber işimizin sadece rutin işlemler yapmak olmadığını biliyoruz. Bu kapsamda asıl önemli noktanın gelişen teknolojiyi takip ederek çağa uygun olarak kendimizi güncellemek ve yeni uygulamaları müşterilerimize ilk olarak sunmak olduğuna inanıyoruz. Bu anlayışla her zaman en yeni, en doğru ve müşteriye göre en uygun manipülasyonu yapmayı işletmemizin temel kuruluş felsefesi olarak kabul ettiğimizi belirtmek istiyoruz.

Siz de kendinizi evinizdeymiş gibi rahat ve tecrübeli personellerimizin varlığına dayanarak güvende hissetmek istiyorsanız, mutlaka işletmemize bekliyoruz. Bu anlamda arzu ettiğiniz hizmeti en makul seviyede ve ölçülerde alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR