• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kurnaz Yapı Dekorasyon

Adres :

Millet Mah 3. Kızılırmak Sok. No: 32 Daire: 1 Bursa » Yıldırım

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ayhan Kurnaz

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (537) 943 48 58

İç dekorasyon hizmetleri veren Kurnaz Yapı Dekorasyon birmilyonnokta.com üyesidir. Firmamız dekorasyon hizmetleriyle yaşam kalitenizi yükseltmeye devam ediyor. Alanında uzman bir ekiple sizlere en kaliteli hizmetleri sunarak sektöründe öncü firmalar arasında yer almaktadır. Hitap ettiği müşteri kitlesiyle verdiği hizmet kalitesini her daim tescillemektedir. Kalite, sağlamlık ve şık tasarımları bir arada sizlere sunarak memnuniyetinizi kazanmaktayız. Gündelik hayatta ihtiyaç duyduğunuz yapı dekorasyon hizmetlerinde sizlere en iyi seçeneği sunmaktadır.

Bursa iç dekorasyon firması olarak faaliyet gösterdiğimiz bölgede çok yoğun çalışarak sizlerin talep ve beklentilerine en uygun hizmetleri sunmaktayız. Sektörümüzün gerektirdiği teknik bilgi ve donanıma sahip bir şekilde sizlerin huzurundayız. En yenilikçi hizmetleri istifadenize sunarak modern yapıları yaşam alanlarınıza kazandırmaktayız. İşinin ehli ustalarımızla hem ihtiyaçlarınıza hem de yaşam tarzına uygun yapıları sizlere kazandırmaktayız. Firma olarak; banyo tadilatı, cam korkuluk, elektrik tesisatı, ısı yalıtım sistemleri, asma tavan uygulaması, pis su gideri açma ve daha pek çok hizmeti istifadenize sunmaktayız.

Firmamız yapı dekorasyon hizmetlerinde en kaliteli ve sağlam malzemeleri kullanmaktadır. Sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek çağa uygun tasarımları sizlerle buluşturmaktadır. Yaşam alanlarınızı daha nitelikli hale getirerek mutluluğunuza katkı sağlamaktadır. Firmamız sizlerin memnuniyeti adına gereken her şeyi yerine getirmeyi görev bilmektedir. Deneyimli personellerimizle güler yüzlü hizmetleri sizlerin istifadesine sunmaktayız. Rekabet ettiğimiz sektörde müracaat edebileceğiniz güvenilir bir adres olarak hizmetinizdeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR