• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kurt Oto Kaporta & Boya

Adres :

Yenibosna Merkez Mahallesi Sanayi Caddesi Karakol Sokak No: 3 İstanbul » Bahçelievler

Sektör :

Yetkili Kişi :

Eren Kurt

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (538) 938 98 98

İstanbul Bahçelievler’de birmilyonnokta.com üyesi olarak hizmet veren Kurt Oto Kaporta & Boya işletmemiz yıllardır araç sahiplerinin en büyük yardımcısıdır. Araçlar marka ve modeli her ne olursa olsun herkesin en değerli varlıklarından birisidir. Gerek günlük hayatta gerekse iş hayatında araçlardan büyük istifade ederiz. Bu nedenle de hem performanslarına hem de estetiklerine büyük önem veririz. Ancak trafiğe çıkan her araç çeşitli risklerle karşı karşıyadır ve kimi zaman çevresel etmenlerle kimi zaman kullanıcı hatası kaynaklı kimi zamansa başkalarından kaynaklı hasar alabilir. Bu durumlarda ilk hasar göre yerleri de kaportaları olmaktadır.

Araçların kaportaları güvenlik açısından önemli pay sahibidir. Kaportada meydana gelecek ufak hasarlar zamanla büyüyebilir ve aracın daha iç kısımlarına ulaşabilir. Bu da doğal olarak masrafı arttıracak, ikinci el satışlarında değerli düşüşüne neden olacaktır.

Ayrıca kaporta araçların estetiğinde önemli pay sahibidir. Alıcı ve satıcılar bir aracın ilk etapta kaportasına bakar, ona göre değerlendirme yaparlar. Bütün bu hususlar araçların kaportalarınıza azami derecede dikkat etmeyi gerektirir. Firmamız İstanbul oto servis ve tamirhane sektörünün öncülerinden birisi olarak yıllardır kaporta arızalarına, boya sorunlarına çözüm üretmektedir. Lokal veya komple tamir gereksinimlerine en doğru sonuçlarla karşılık vermektedir. Bunu yaparken merkezimizde daima en modern ekipmanlar, yeni nesil makineler ve birinci sınıf malzemeler kullanılmakta, profesyonel işçilikle birlikte her defasında kusursuz sonuçlar üretilmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR