• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kurtoğlu Oto Jant Lastik

Adres :

Ertuğrul Gazi Mahallesi 4340 Sokak No: 63 Erkilet Kayseri » Kocasinan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Selçuk Kurt

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

kurtselcuk81@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (539) 437 30 89

Whatsapp 2:

0 (536) 212 38 13

Otomotiv alanında sunduğu kaliteli hizmetlerle adını duyuran Kurtoğlu Oto jant Lastik isimli firmamız birmilyonnokta.com üyesidir. Otomotiv sanayisinde lastik veya jant denilince akla ilk gelen firma olma gayretindeyiz. Kayseri Kocasinan’da hizmet vermekte olan firmamız, aracınız için ihtiyacınız olan her şeyi sağlamak adına canla başla çalışmaktadır.

Aracınızın performansının devamlılığı ve sürekliliği için, doğru lastik tercihi çok önemlidir. Doğru lastikler aracınızın ömrünü uzatırken, yanlış lastikler ise ters etki doğurur. Aracınız için doğru tercihi yapmaya yönlendirmek adına, bize güvenebilirsiniz. Kocasinan en yakın oto lastik firması olarak, bünyemizde her marka ve ebatta oto lastik ve jant satışı sunmaktayız. Sıfır veya ikinci el olması fark etmeksizin, her türlü tercihinize hitap etmesi açısından, her çeşit lastik bünyemizde mevcuttur. Aynı şekilde otomobiliniz için her türlü oto aksesuar satışımız da bulunmaktadır. Alanında uzman, güler yüzlü ve iş birlikçi personellerimiz sayesinde sunduğumuz, kaliteli ve güvenilir hizmetimizle, oto lastik ve jant sektöründe zirve konumdayız.

Alo oto lastik servisliği de yapan firmamız, ihtiyacınız olduğu her anda, sadece bir telefon uzağınızda. Her türlü lastik sökme takma ve tamir işlemlerinizde, mobil lastik yol yardımı hizmetimizden faydalanmak adına bizi arayabilirsiniz.

Firmamızda ilkemiz öncelikli olarak müşteri memnuniyetidir. Ardındansa doğru hizmeti verebilmek adına kendimizi daha da geliştirmek gelmektedir. Sunduğumuz hizmetlerle Kayseri oto lastik ve jant sektöründe en iyi hizmet ve güvenin adresi olmayı hedefliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR