• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kurtulmuş Ticaret

Adres :

Haraparasi Mah Eski Sanayi Sitesi 1.cad Antakya/hatay Hatay » Antakya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Ali Kurtulmuş

E-Posta Adresi :

tolgakurtulmus91@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 499 79 72

Whatsapp 2:

0 (530) 499 79 72

Whatsapp 3:

0 (507) 141 99 47

Hatay oto lastik ve jant sektöründe hizmet veren firmamız, motosikletleriniz için en yenilikçi ve en kaliteli sistemleri sizlere sunmaktadır. Motosikletler bakımları ve parçaları bakımından sık sık bakım görmesi gereken araçlardır. Bakım ve tamir işlemlerin de görevli olan ekibimiz bu sektörde uzun yıllardır hizmet verdiği için sizlere en profesyonel hizmeti sunmaktadır.

Motosiklet konusunda deneyimli olan bir firma olarak, bu alanda sizlere ayrıcalığı ve farklılığı yaşatıyoruz. Her zaman müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan bir firma olarak, sizler de bu farklılığı yaşayan diye orijinal parçalar ve 1.sınıf kalitede ürünleri ile hizmet veriyoruz.

Sunmuş olduğumuz hizmetler arasında, motosiklet yedek parça servisi hizmeti de yer almaktadır. Bu hizmet ile motosikletinizin bir vidasından, direksiyonuna kadar her parçasının yedek parçasını orijinal modelleri ile depomuzda bulunduruyoruz. Sizleri bekletmemek ve anına hizmet sunmak için bu hizmeti büyük bir titizlikle yerine getiriyoruz.

Sunmuş olduğumuz diğer hizmetler arasında, motosiklet zincir değişimi hizmeti, motosiklet tamiri, motosiklet lastik değişimi, motosiklet için jant değişimi, motosiklet direksiyon tamiri, motosiklet bakım ve onarım işlemleri, motosiklet profesyonel tamir hizmeti yer almaktadır. Tüm hizmetler alanlarında uzman kadromuz tarafından verildiği için en kısa sürede bakım ve onarım işlemlerimiz tamamlanmaktadır.

Sizlerde kaliteyi en uygun fiyata almak, motorunuzu emin ve güvenilir ellere teslim etmek için bizlere iletişim bilgilerimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR