• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kuyumcu Abdullah

Adres :

Yenişehir Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No: 46 Van » Muradiye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Abdullah Adıgüzel

E-Posta Adresi :

welat__parez65@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 299 15 97

Takı alışkanlıkları oldukça zengin bir toplu olarak günlük kullanımdan en özel organizasyonlara kadar her aşamada takılara önem veririz. Hele düğün gibi organizasyonlarda altınlar, gümüşler, pırlantalar sadece bir hediye olmaktan çok öteye geçerek özel anlam kazanır. Elbette bütün bu konularda destek alacağınız nokta, kuyumcu mağazası olacaktır. Van Muradiye’de faaliyet gösteren Kuyumcu Abdullah olarak uzun zamandır bölgemizde eşsiz bir konsept oluşturuyor takıya, aksesuara dair her ne gerekiyorsa tam zamanında, tam da istediğiniz şekilde huzurlarınıza çıkıyoruz. Bütün bunlar da bizi yılardır Van’ın en fazla tercih edilen ve en çok önerilen kuyumcusu haline getirmiş bulunuyor. Buna karşın başarılarımızı hiçbir şekilde yeterli görmüyor, daima daha iyi dünya standartlarında işlere imza atıyoruz.

Van takı ve aksesuar sektörünün lider firmalarından birisi olarak bizler kaliteden ödün vermemek adına tamamı alanında yetişmiş, tecrübeli, deneyimli, işini önemseyen ve kendini geliştirmeyi mesleğine karşı bir sorumluluk olarak gören bir ekiple çalışıyoruz. Uzman kadromuzla birlikte önceliği sizin memnuniyetinize veriyor, ihtiyaçlarınızı, değişen ve gelişen takı aksesuar modasını yakından takip ediyoruz. Tam zamanında tam da istediğiniz mücevher tasarımları, türleriyle karşınıza çıkıyoruz.

Kuyumcu Abdullah olarak çok geniş bir ürün seçeneği sunuyoruz. Gerek günlük hayatta takabileceğiniz gerekse özel organizasyonlarınızın baş tacı olan altınları, setleri, bilezikleri, bileklikleri, kolyeleri, alyansları ve çok daha fazlasını en özel tasarımlarla beğeniye açıyoruz. Hem alım hem de satım gerçekleştiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR