• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kuzey Ege Peyzaj

Adres :

Tavşanlı-fatih Mah. Yavuz Selim Cad. 33 Altınova Yalova Yalova » Altınova

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Kemal Yetim

E-Posta Adresi :

kuzeyegepeyzaj@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 688 82 07

Whatsapp 2:

0 (532) 688 82 07

Açık alanlarda yemyeşil, doğal ve keyifli bir dekorasyon oluşturmak için tıpkı iç dekorasyon işleminde sağlandığı gibi profesyonel işlemler gerçekleştirilmelidir. Bu profesyonel işlemler peyzaj olarak bilinen bir hizmeti ortaya çıkarırken, mimari açıdan da bir dekoratif sektör oluşturmaktadır. Peyzaj çalışmaları için ağaç ve orman ürünleri, çiçek ve süsleme ürünleri ile geniş bir çerçevede dekorasyon gerçekleştirilir. Bu hizmetler Yalova Altınova ilçesi gibi bir noktada Kuzey Ege Peyzaj sayesinde temin edilebilir.

Kuzey Ege Peyzaj firması olarak Yalova ağaç ve orman ürünleri sektörü içerisinde bilinen en kapsamlı işletme olarak tanıyoruz. Site, alışveriş merkezi, otel, özel konutlar, bahçe, park, kafeterya ve açık alanlar gibi her noktada peyzaj düzenleme işlemlerinin gerçekleştirilmesi için firmamızdan hizmet alınması mümkündür. Yeni sistemler ile bilgisayar üzerinde gerçekleştirilen çalışmalar ve yapılan planlamalarla alanda oluşturulan peyzajın yerinde uygulanması sayesinde çok daha yüksek bir kaliteyle estetik bir görüntü elde edilmesi mümkündür.

Firmamız çok geniş bir ürün çeşitliliğine sahip olarak onlarca farklı ağaç ve çiçek türü ile düzenleme işlemi gerçekleştirmek açısından profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Sahip olduğumuz geniş fidanlık sayesinde hem dekoratif ağaçlar hem orman ağaçları hem de meyve ağaçları gibi birçok farklı fidan için firmamızı tercih edebilirsiniz. Yeşile ve doğaya olan sevginizi ortaya çıkarmak için peyzaj ve dekorasyon konusunda aradığınız ürünlerin tümünü firmamızdan temin edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR