• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kz Performans

Adres :

Oba Mah.azaklar Cad. Ali Başaran Apt. No31/z Alanya Antalya Antalya » Alanya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Zeki Küçükyarma

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (535) 428 12 96

Whatsapp 2:

0 (501) 211 74 05

Kz Performans araç tamiri ve modifiye işlemleri ile ilgili olarak hizmet vermektedir. Sektörde sahip olduğumuz tecrübe ile araçların marka farklı olmadan tamiri hizmeti sunulmaktadır. Her marka aracın farklı arızaları için tamir işlemleri yapılmaktadır. Bozulmuş, arıza oluşmuş ya da kaza yapmış olan araçlar için tamir hizmetimizde kaliteli malzeme ve profesyonel işçilik sunulmaktadır.

Antalya oto servis ve tamirhane sektöründe faaliyet gösteren firmamız araçların tüm arıza işlemlerini yapmaktadır. Araç şanzıman tamir hizmetimiz ile özen ve dikkat isteyen şanzıman arıza tespiti ve tamiri işlemleri sorunsuz olarak sunulmaktadır. Araçların çok daha fazla masraf çıkartmaması için sorunsuz olması gereken bu hizmetimiz sayesinde araçlarınız uzun süre arıza çıkartmayacaktır. Arıza tespiti için kullandığımız teknolojik sistemler sayesinde tam olarak tespit edilen nokta için işlem yapılır. Araç servis hizmetimiz ile yazlık ya da kışlık bakımlar gibi bakımlarınız yapılmaktadır. Araçların yağ değişimi ve benzeri işlemlerde kaliteli ve araçlara uygun malzemeler kullanılmaktadır. Filtre değiştirme ve diğer işlemler sayesinde araçlarınızı sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz.

Firmamız araç sahipleri için modifiye ve araç tasarım hizmeti de sunmaktadır. Araçlarının yenilenmesini ve güçlenmesini isteyenler için modifiye hizmetimiz son teknoloji ürünler ile sunulmaktadır. Yazılım ve donanım noktasında yapılan değişiklikler ile daha güçlü ve hızlı araçlara sahip olabilirsiniz. Ayrıca araçlar için yapılan iç ve dış tasarımlar ile de görüntü olarak özel araçlar oluşturulabilmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR