• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Lastik Evi

Adres :

Sümer Mah. Prof. Turan Güneş Cad. No: 32/a İstanbul » Zeytinburnu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ferdi Duru - Hakan Cengiz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

mercury.56@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 393 91 98

Whatsapp 2:

0 (534) 897 38 16

İstanbul oto lastik ve jant satışı alanında faaliyet gösteren Lastik Evi aynı zamanda ülkemizde sadece ürün ve hizmet kalitesiyle müşterilerinden olumlu puan ve yorumlar alan işletmelerin bulunduğu birmilyonnokta.com platformunun en saygın üyelerinden biri. Otomobillerde ve tüm motorlu taşıtlarda güvenlik için en önemli parçalardan olan ancak sıklıkla görmezden gelinen lastikler, aracın yolla olan tek temas noktalarıdır. Jantlar ise lastikleri araca bağlayan çok önemli parçalar olsa da günümüzde maalesef yalnızca kozmetik eklentiler olarak görülmektedirler.

Günümüzde araç lastikleri geçmiş yıllara göre çok daha dayanıklıdır ve çok daha güvenli sürüş imkânı sunmaktadır. Ancak buna rağmen lastikler kullanıldıkça aşınmaktadırlar ve bundan dolayı kullanıma göre değişen aralıklarda yenilenmeleri gerekmektedir. Bunun yanında dört mevsimin tamamını yaşayan bir ülke olarak, birçok ilimizde kışın kış kullanmak sürüş güvenliği açısından da zorunludur. Bu şehirlerde yaşayan birçok araç sahibi, sıcak mevsimlerde yakıt tüketimini ve sesi arttıran, fren mesafesini arttıran kış lastiklerini yazlık lastiklerle değiştirmeyi uygun görmektedir.

Müşterilerine yeni lastik alternatifleri sunmak ve değişim işlemlerini gerçekleştirmek üzere hizmet sunan Lastik evi, farklı markalardan onlarca lastik çeşidiyle her türlü ihtiyacı karşılayabilmektedir. Bunun yanında araçlarına farklı bir imaj kazandırmak isteyenlere üretici onaylı jantlar da satan Lastik Evi aynı zamanda yolda kalan sürücülere yol yardımı hizmeti ve akü satım ve değişim hizmetlerini de sunmaktadır. Zeytinburnu’nda kapılarını müşterilerine açan Lastik Evi, lastik ve lastikle ilgili her türlü sorununuzu çözebileceğiniz bir işletme olma hedefiyle faaliyetlerine devam etmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR