• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Lastikçi Okan

Adres :

Yeşilyurt Mahallesi Atatürk Sokak No: 115 Manisa » Alaşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Okan Şahin

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (544) 465 22 89

Manisa Alaşehir’de birmilyonnokta.com hizmet veren Lastikçi Okan araçlarına değer verenlerin vazgeçilmezidir. Araçların en temel aksamlarından birisi lastiklerdir ve lastikler jantlarla birlikte araçların yol almasını, durmasını sağlarlar. Çeşitli markalarca uluslararası seri numaralarında üretilen lastikler araç modellerine göre tercih edilmekte, can ve mal güvenliği üzerinde doğrudan pay sahibi olmaktadırlar.

Oto lastikler araçların aynı zamanda en sık arızalanan parçalarıdır. Keskin ya da sivri cisimlerle temas etmeleri halinde lastikler hasar alabilir ve acilen tamir edilmeleri, gerekirse yenilenmeleri gerekir. Herhangi bir hasar almasalar dahi her lastiğin belli bir ömrü vardır. Kullanıma dayalı olarak ya da raf ömrüne bağlı olarak da bir süre sonra oto lastiklerinin yenilenmesi icap etmektedir.

Oto lastikler ve jantlar aynı zamanda araçların görünüm üzerinde etkilidir. Jantlar ve lastiklerle araçların modifiyesini değiştirmek mümkündür. Bunun için birçok farklı jant modeli mevcuttur ve araçlarınıza özgün tercihlerde bulunabilirsiniz.

Manisa oto lastik ve jant sektörünün öncülerinden birisi olarak bizler daima bölgemizde en başarılı işlere imza atıyoruz. Kalite standartlarımızı her zaman en üst seviyede tutuyor, kaliteli ürün, iyi işçilik ve profesyonel ekipmanlarla her defasında beklentilerin üzerinde sonuçlara imza atıyoruz. Oto lastik ve jant alanında deneyim sahibi, işini özveriyle yapan, kendini sürekli geliştiren ve özverili ekibimizle birlikte günün her saati hizmet başındayız. 7/24 lastik tamiri, lastik değişimi gibi uygulamalarımızla yanınızdayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR