• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Latife Beauty

Adres :

Barbaros Mahallesi Akzambak Sokak Uphill Towers No: 3/ A İç Kapı No : 58 İstanbul » Ataşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Aslı Gökdemir

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (536) 350 01 36

Güzellik ve bakım denince akla ilk gelen isim olmayı başaran değerli ve kaliteli Latife Beauty isimli firmamız da birmilyonnokta.com ailesine katıldı. İstanbul ilimizde halka kaliteli ve güvenilir bir şekilde güzellik hizmeti sunmakta olan firmamız, sunduğu kaliteli ve güvenilir hizmetten ötürü bu sektörün en çok tercih edilen tek ismi olmayı başarmış bulunmaktadır. Müşteri memnuniyetine önem vermekte olan firmamız her gün düzenli olarak mekân temizliğini yapıyor ve mekânını havalandırıyor. Ayrıca çalışanlarının kişisel bakımına da büyük bir önem vermekte olan firmamız disiplinli çalışmayı benimsiyor ve uyguluyor. İşinin ehli çalışanları ile bu sektörün en iyi hizmetini sunan firmamız ismini zirveye taşımayı başarmıştır.

İstanbul Güzellik Merkezi, kurulduğu günden bu yana sayısız başarıya imzasını atmış ve birçok insana bakım hizmeti sunmuştur. Her müşteriden sonra kullandığı cihazları iyice temizleyen ve yeni bir kullanıma hazır hale getiren firmamız, aynı zamanda tüm hizmetlerinde marka kozmetik ürünler kullanmaktadır. Sunduğu hizmeti adeta marka haline getiren firmamız, ipek kirpik uygulaması, takma tırnak uygulaması, kalıcı makyaj uygulaması, altın oran kaş tasarımı, selülit tedavisi, bölgesel zayıflama, cilt bakımı ve maskesi, saç bakımı ve manikür pedikür hizmetlerini sunmaktadır. Sunduğu geniş yelpazeli hizmetler ile gece gündüz demeden sizler için çalışıyor firmamız.

Randevu sistemi ile müşteri kabul eden firmamızı arayarak ilk bakım randevunuzu oluşturabilir ve bakıma gelebilirsiniz. Ayrıca sosyal medya hesabımız üzerinden bizleri takip ederek dönemsel olarak yapmış olduğumuz kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR