• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Lavanta Kokulu Çiftlik

Adres :

Ayaklı Mahallesi Balıkesir » İvrindi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hakkı Deniz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (536) 864 12 95

Whatsapp 2:

0 (530) 774 12 95

Lavanta Kokulu Çiftlik olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden hizmet vermeye devam eden binlerce firmadan yalnızca biri olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Balıkesir alışveriş sektöründe hizmet veren Lavanta Kokulu Çiftlik olarak size en Türkiye'nin en güzel lavanta bahçelerinden birisini sunmaktayız. Aynı zamanda firmamız siz müşterilerimize lavanta yağı, lavanta kokulu mum, hediyelik eşyalar ve diğer lavanta ürünlerini siz müşterilerimize sunmaktadır. Siz müşterilerimiz güzel zaman ve güzel anılar biriktirmesi içi kurduğumuz çiftliğimiz düzenli olarak işinde gerekli eğitimi almış, deneyimli ve uzman insanlar tarafından kontrol ettirmektedir.

Lavanta kokulu mumları satmakta olan firmamız, sektörün en iyi, en kaliteli ve en güzel kokan mumlarını üretmektedir. Ürettiğimiz lavanta yağları da yine sektördeki ürünlerden çok daha yüksek kalitede ve güzelliktedir. Müşteri istek ve siparişleri doğrultusunda çalışan firmamız istediğiniz kadar ürünü size sağlayabilecek niteliktedir.

Aynı zamanda lavanta bahçemizi düğün, nişan vb. Durumlarda ki dış çekimler için siz müşterilerimize kullanma imkanı da sağlamaktadır. Aynı zamanda dışarıdan gelen turist ve müşterilerimizin gezebileceği, alışveriş yapabileceği ve zamanını değerlendirebileceği bir ortam vardır.

Siz müşterilerimiz memnuniyeti için en uygun fiyatlarla hizmet vermeye çalışmaktadır. Yine müşteri memnuniyeti bizim için çok büyük bir önem arz etmektedir. Ve bu iki durum bizim hizmet politikamızı belirlemektedir. Hizmetlerimizden yararlanmak ve lavanta bahçemizi gezmek için tek yapmanız gereken bahçemize teşrif etmek.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR