• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Laves Pastaneleri

Adres :

19 Mayıs Mahallesi 2. Bahçe Sokak Londra Asfaltı Beyaz İş Merkezi No: 1079/a İstanbul » Büyükçekmece

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hüseyin Arslan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

lavespastaneleri@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 345 47 79

Whatsapp 2:

0 (536) 611 20 81

Birmilyonnokta.com üyesi olan Laves Pastaneleri, İstanbul pasta ve pastane sektöründe hizmet vermektedir. Pasta ve pastane sektöründe farklı birçok lezzet hazırlanmaktadır. Hazırlanan bu lezzetler için farklı malzemeler kullanılır. Kullanılan malzemelerin kaliteli, sağlığa uygun ve lezzetli olması önemlidir. Bizler sektörde bulunduğumuz süre içerisinde bilgi ve birikimlerimizi geliştirerek birçok lezzet hazırlamaktayız.

Pastanemizde özenle hazırlanan lezzetler arasında tatlı ve tuzlu farklı birçok çeşit bulunuyor. Geniş, ferah ve sakin ortama sahip pastanemizi sevdiklerinizle tercih ederek istediğiniz lezzeti tadabilirsiniz. Pastanemizde kurabiye çeşitleri, tatlı çeşitleri, börek çeşitleri, pasta çeşitleri bulunuyor. Sıcak ve soğuk çeşitli içeceklerimiz arasından istediğiniz ürünü sipariş ederek pastanemizde keyifli vakit geçirebilirsiniz. Aynı zamanda pastanemizden sipariş oluşturabilirsiniz. Bizler toplu sipariş alarak üretim yapmaktayız. İsteğiniz üzerine pasta, börek, kek, kurabiye ve tatlı hazırlıyoruz. Hazırladığımız ürünler vaktinde sizlere teslim ediliyor.

Pastanemizde ücretsiz paket servisi bulunuyor. Bulunduğunuz adrese istediğiniz lezzeti sipariş verebiliyorsunuz. Aynı zamanda kişiye özel tasarımlar yapılıyor. Çocuklar ve yetişkinler için çeşitli pasta ve kurabiye tasarımları hazırlanıyor. Laves Pastaneleri olarak bizler özenle çalışıyoruz. Kendimizi geliştirmek ve daha iyi hizmet sunmak için sektörde gerçekleşen yenilikleri yakından takip ediyoruz. Bu yenilikler doğrultusunda kendimizi geliştirerek daha iyi çalışmalarla hizmet veriyoruz. Sizler de özel gün ve davetler için pastanemizi tercih edebilirsiniz. Gün içinde sevdiklerinizle keyifli vakit geçirmek için pastanemizi ziyaret edebilir, özenle hazırlanan lezzetleri tadabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR