• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

L.b Studio Jel Protez Tırnak

Adres :

Hurma Mahallesi 249 Sokak Konyaltı Antalya Antalya » Konyaaltı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Lusia Bozkurt

E-Posta Adresi :

amirdemir2012@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (539) 502 61 06

Kişisel bakım ve güzellik uygulamaları bayanların vazgeçilmezidir. Gelişen kişisel bakım teknolojilerinin de etkisiyle bugün yapılabileceklerin sınırları son derece gelişmiş, apayrı bir hal alarak herkes neredeyse hayalindeki güzelliğe kavuşma fırsatı elde etmeye başlamıştır. Bu konuda bir kısım uygulamaları kendi imkanlarınızla evlerinizde yapabiliyor olsanız da bir kısmı için kesinlikle profesyonel destek almalı, düzenli aralıklarla kendinize layık olduğunuz bakımı göstermelisiniz. Antalya Konyaaltı’nda hizmet vermekte olan L.b Studio Jel Protez Tırnak salonumuz ile bizler uzun yıllardır faaliyet gösteriyor, bölgemizde kişisel bakım uygulamalarının vazgeçilmezleri arasında yer alıyoruz.

Antalya güzellik merkezi sektörünün öncü ve örnek firmalarından birisi olarak yola çıktığımız ilk günden bu yana yenilikçi yüzümüzle dikkat çekiyor, sürekli kendimizi geliştiriyoruz. Her gün değişen modaya ve trendlere hâkim oluyor, her birinin bölgemizde ilk uygulayıcılarından olmayı başarıyoruz. Biliyoruz ki kişisel bakım, kişiye özel olur. Her birinizin cildi farklıdır. Bu yüzden tasarım ve uygulamaların kişiselleştirilerek yapılması gerekir. Bizler bu noktada azami hassasiyet gösteriyor, isteklerinizi de göz önünde bulundurarak en doğru çözümleri sizlere sunuyoruz.

Güzellik merkezi olarak kalite standartlımızdan kesinlikle taviz vermiyor, kişisel bakım ve güzellik alanında en seçkin markaların en yeni ürünlerini uygulamalarımızda kullanıyoruz. En yeni teknolojileri yakından takip ediyor, oldukça kısa süre içinde güzellik merkezimize dahil ederek uygulamalarımızın en kaliteli şekilde olmasını sağlıyoruz. Uygun fiyatlarımızla fark oluşturuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR