• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Led Lıght & Gergı̇ Tavan

Adres :

Cumhuriyet Mahallesi Karasal Sokak No : 3/d Antalya » Alanya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emrah Tekin

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@ledaydinlatmaalanya.com

Whatsapp 1:

0 (532) 309 99 86

Antalya iç dekorasyon sektöründe hizmet vermek amacı ile kurulan firmamız; işinde uzman, eğitimli, yetenekli ve deneyimli çalışma personelimiz ile mekanlarınızın iç dekorasyonunu güzelleştirmek ve farklılık oluşturmak amacı ile kurulmuştur. Kurulduğumuz günden bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz başarılı projeler ile sektörde adımızdan övgü ile bahsettirdik. Firmamızın temel çalışma prensibi koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklıdır. Bu prensip ışığında kalite standartlarına uygun hizmet anlayışımız ile zemin, tavan ve aydınlatma sektöründe ulusal ve uluslararası standartlarda profesyonel bir hizmet vermekteyiz.

Firma olarak Dijital UltraViyole baskı makinelerinde kendi imalatımız ile hazırlanan ürünlerimiz aracılığıyla yaşam alanlarınıza farklı prespektifler oluşturmaktayız. Firmamız gergi tavan sistemleri başta olmak üzere mimari led aydınlatma sistemleri, cephe aydınlatma sistemleri, rgb ledli dekoratif aydınlatma sistemleri ve tezgah arası mutfak uygulamaları gibi oldukça geniş bir hizmet yelpazesinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Firmamız sürekli kendini güncelleyerek, gelişmeyi ön planda tutan bir anlayışa sahiptir. Bu anlayış doğrultusunda müşterilerimize en ekonomik ve en kaliteli ürünler sunmak başlıca ilkemizdir. Bu ilkemiz ışığında sadece satış ve montaj aşamalarında değil aynı zamanda satış sonrası da sürekli olarak müşterilerimize destek sağlamakta her türlü problemde uzmanca çözümler üretmekteyiz.

Firma olarak amacımız müşterilerimizin bizi bir çözüm ortağı olarak tercih etmelerini sağlamak ve gergi tavan sistemleri tasarım ve uygulamalarında çalışma şevkimiz, yenilikçi ve özgün yaklaşımlarımız ile sektörde öncü bir firma olmaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR