• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Lega Kozmetik

Adres :

Fener Mahallesi 1970. Sokak No: 36/1 07160 Antalya » Muratpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Günseli Korkmaz - Ahmet Korkmaz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (532) 588 19 54

Whatsapp 2:

0 (553) 972 45 49

Antalya Muratpaşa’da birmilyonnokta.com üyesi işyerlerinden birisi olarak çalışmalarına devam eden Lega Kozmetik firmamız yenilikçi ürünleri değişmez adresidir. Kozmetik çok geniş bir sektördür. Hem kadınlar hem erkekler için gün geçtikçe kozmetik alanında yenilikler olmakta, kişisel bakımına ve sağlığına değer verenler için gün geçtikçe yeni yöntemler, yeni ürünler ortaya çıkarılmaktadır. Bunları takip eden ve kullanan kişiler, özellikle de işletmeler büyük bir fark yaratmaktadır.

Kişisel kozmetik alanında yenilikçi çözümleri ileri teknolojileri kullanan işletmeler diğerlerine nazaran çok daha fazla öne çıkmakta, tercih edilirliklerini yükselmekte, müşteri memnuniyetlerini en üst seviyeye taşımaktadırlar. Gelişmiş ürünleri, seçkin markaları kullanan kozmetik firmaları, kuaför salonları, berberler ya da güzellik merkezleri hem işlerini hızlandırmakta hem de müşterilerinin ihtiyaçlarını daha iyi karşılamaktadırlar. Bizler de bütün bu alanlarda öne çıkmak, fark yaratmak, kaliteye ve yeniliğe sahip olmak isteyenlere yardımcı oluyoruz.

Antalya alışveriş sektörünün öncülerinden birisi olarak her zaman koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket ediyor, kozmetik alanında meydana gelen gelişmeleri yakından izliyoruz. En son teknolojiler, en gelişmiş ürünleri kısa sürede çalışmalarımıza dahil ediyor, müşterilerimize dünya standartlarında ürünler sağlıyoruz.

Kaliteden kesinlikle taviz vermiyor, sektörümüzün doğrudan insan sağlığını da alakadar ettiğinin bilinciyle hareket ediyoruz. Dünyanın en iyi markalarıyla iş birliği yapıyor, en iyi markaların en yeni ürünlerini stoklarımıza taşıyoruz. Bütçe dostu fiyatlar ve güvenli alışverişin vazgeçilmezi oluyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR