• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Lema Giyim

Adres :

Hacı Mansur Sokak Öğer Apt. No: 53/2 Osmanbey İstanbul » Şişli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Haşim Erdoğan

E-Posta Adresi :

hasim@lmxltekstil.com

Whatsapp 1:

0 (532) 223 00 32

Moda, hızına hiçbir şekilde yetişmenin mümkün olmadığı bir rüzgardır. Her sezon yepyeni renkler ve desenler ön plana çıkmaktadır. Başka bir şekilde tanımlanacak olursa da yakışanı giymek olarak da ifade edilmektedir. Dünya’daki en özel varlıklar olan kadınların her biri farklı bir rengi ve tarzı ifade etmektedir. Lema Giyim olarak bizlerde sizlerin aradığınız kıyafetleri daha kolay bir şekilde bulabilmeniz için çalışmaktayız.

Hizmet vermeye başladığımız ilk andan itibaren hiçbir şekilde kaliteden ödün vermektedir. Farklı tasarımları çok yakında takip ederek geniş ürün yelpazemiz içerisinde yer verdik. Klasik tarzdan spor tarza kadar her tarza hitap eden pantolondan abiyeye her şeyi bulabilirsiniz.

İş hayatının vazgeçilmez ikilisi olan pantolon ve ceket kombinleri için doğru adrestesiniz. Çeşit çeşit renk ve model arasından seçebilirsiniz. Ayrıca spor tarzın ve günlük hayatta hem şık hem de rahat kombinin sembolü olan kot pantolon modellerimiz ile de oldukça iddialıyız.

Özel günler geldiğinde nasıl bir abiye giysem sorusu zihinde önemli bir yer tutmaktadır ve cevabını bulmak ise çok kolay olmamaktadır. Desen ve rengin yanı sıra farklı formlara sahip abiyelerimiz içerisinde o özel günde çok güzel olabilirsiniz.

Büyük beden olan müşterilerimizde ürünlerimiz içerisinden aradıklarını rahatlık ile bulabilirler. İstanbul giyim sektörüne heyecan ve renk katan hizmet anlayışımız ve meslek aşkımız ile sizler için çalışmaktayız. Her kadın aradığı her kıyafeti bulana kadar da çalışmaya devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR