• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Leon Petshop

Adres :

İhsaniye Mahallesi Kuvayi Milliye Caddesi No: 145 ( Kuruçeşme Opet Te Varmadan Sol Tarafta ) Mersin » Akdeniz

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Kaçar - Lütfiye Kaçar

E-Posta Adresi :

muratltfye33@icloud.com

Whatsapp 1:

0 (541) 829 98 03

Whatsapp 2:

0 (539) 597 55 10

Özellikle evcil hayvan ürünleri başta olmak üzere alanında hızlı ve etkin bir şekilde hizmet vermekte olan Leon Petshop markamız, Mersin Akdeniz evcil hayvan ürünleri ve pet shop sektöründeki lider hizmetleriyle tanınmaktadır. Evcil hayvan satış ve evcil hayvan ürün ve aksesuarlarının satış işlemleri alanında kusursuz bir marka imajı çizen Leon Petshop firmamız, sektöründe lider marka olmak adına üstün çaba sarf etmektedir. Evcil hayvan bakımı alanında deneyimli pet shop personeli ile hizmet hayatına devam eden Leon Petshop firmamız, sektöründe bir numaralı marka olmak adına büyük bir gayret sarf etmektedir.

Bu hayatta en çok değer verdiğimiz can yoldaşlarımız olan evcil hayvanlarımızın rahatı için sunmuş olduğumuz çeşitli hizmetlerimize Leon Petshop markamız bünyesinde büyük kolaylıkla ulaşabilir ve envaiçeşit hizmetlerimizden anında faydalanabilirsiniz. Hızlı ve etkili hizmet standartlarından asla şaşmayan firmamız, sektör devi firma olmak adına üstün bir çaba sarf etmekte ve alanında önder çalışmalarıyla rakip işletmeler arasından da öne çıkmaktadır.

Alanında lider ve öncü hizmetlerinin yanı sıra evcil hayvan ürün ve aksesuarları alanında oldukça geniş bir hizmet portföyünü bünyesinde barındıran markamız, sektör lider özellikleri ile öne çıkmaktadır. Söz konusu firma hizmetlerimize gün içerisinde Mersin ili Akdeniz ilçe şubemiz aracılığıyla büyük bir kolaylıkla ulaşabilir ve çeşitli hizmetlerimiz hakkında GSM telefon numaramız aracılığı ile anında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR