• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Levent Börek Aliağa

Adres :

Kazım Dirik Mah. Barbaros Cad. No: 4/b İzmir » Aliağa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yusuf Dikilitaş

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (530) 840 83 42

Levent Börek Aliağa, birmilyonnokta.com üyesi olarak çalışmaktadır. Sofraların vazgeçilmez lezzeti olan börek farklı malzemelerin bir araya gelmesiyle oluşur. Börek hazırlamak kolay bir işlem gibi görünse de aslında zordur. Böreğin yufkasını hazırlamak, iç harcını ayarlamak her zaman kolay bir işlem değildir. Böreğin lezzetini korumak için doğru malzemelerden yeterince kullanmak gerekir. İşletmemizde de hem tecrübe sahibi hem de el lezzetine sahip ekibimizle hizmet vermekteyiz.

İşe, okula veya misafirliğe giderken alacağınız börekler evde misafirlerinize ikram etmek için de doğru bir seçimdir. Farklı malzemelerin bir araya gelmesiyle hazırlanan börek hem kahvaltı sofralarının hem de çayın yanında vazgeçilmez bir lezzettir. İzmir yeme içme ve eğlence sektöründe verdiğimiz hizmet doğrultusunda lezzetli börek çeşitlerini müşterilerimize sunuyoruz.

Hizmet verdiğimiz sektörde müşteri memnuniyetinin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu doğrultuda özenle ve dikkatle çalışarak müşteri memnuniyetini yüksek tutmayı başarıyoruz. Tecrübe sahibi ekibimiz sayesinde en lezzetli börek çeşitlerini günlük hazırlayarak taze bir şekilde servis ediyoruz. Dilerseniz sevdiklerinizle işletmemizi tercih edebilir, börek çeşitlerimiz arasından istediğiniz börek çeşidini sipariş verebilirsiniz.

Dilerseniz ev, okul veya işyeri gibi bulunduğunuz adrese sipariş verebilirsiniz. Ücretsiz paket servisi hizmeti sayesinde siparişleriniz kısa sürede adresinize ulaştırılır. Peynirli, kıymalı, sebzeli veya yumurtalı olmak üzere farklı birçok börek çeşidi bulunuyor. Damat tadınıza uygun böreği güvenle sipariş edebilirsiniz. Böreklerimiz porsiyon olarak servis edilmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR