• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Levent Börek Edirne

Adres :

Şükrüpaşa Mah. İlhami Ertem Cad. No: 21 Esila Apt. Edirne » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

hemamed@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 125 34 22

Levent Börek Edirne şubesi olarak bizler de www.birilyonnokta.com sitesinin üyesiyiz. Türk mutfağının içerisinde birbirinden eşsiz lezzetler bulunmaktadır. Bu eşsiz lezzetler içerisinde apayrı bir yere sahip olan börekler kahvaltılarımızın, atıştırmalıklarımızın, misafir ağırlanan zamanlarımızın başrolünü oluşturmaktadır.

Bizler de Türk mutfağında bu kadar önemli yere sahip olan böreklerin bir de Levent Börek Edirne farkı ile tadabilmeniz için Edirne pasta ve pastane sektörü içerisinde yerimizi aldık. Deneyimli, işini son derece severek yapan, güler yüzlü, en önemlisi de her zaman memnun müşteri düşüncesi içerisinde faaliyet gösteren çalışma arkadaşlarımız ile sizlerin hizmetinizdeyiz.

Hijyen konusunda en ufak bir ihmale bile göz yumulmayan işletmemizde her zaman tüm alanlarımızın temizliğini özenle yapıyor ve hijyenik bir ortamda eşsiz lezzetlerimizi sizlerin hizmetinize sunuyoruz. Bizler için sadece sizlerin damak tadına hitap edebilmek değil aynı zamanda sağlığınız da çok önemli olmaktadır.

Yıllardır bu sektör içerisinde faaliyet gösteren Bülent Börekçilik ailesi olarak siz değerli müşterilerimizin bizlere layık gördüğü güven duygusunu arkamıza alarak işimize dört elle sarılıyoruz. Bu güven duygusunu sarsmamak aksine daha da arttırmak için işimizi büyük bir titizlik ve özen içerisinde yapıyoruz.

Her zaman sizlere eşsiz lezzetimizi aynı kalitede sunabilmek ve aradığınız lezzet olmaya devam edebilmek için durmadan çalışıyoruz. Kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı içerisinde hizmet veren restorantta ağzınıza layık bir börek arıyorsanız en yakın zamanda sizleri ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR