• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Levent Börek Gaziemir

Adres :

Gazi Mah. Önder Cad. No: 99/1b İzmir » Gaziemir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erdinç Kara

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (552) 885 41 35

Levent Börek Gaziemir isimli firmamız birmilyonnokta.com üyesidir. Birbirinden lezzetli ve taze börekler ve kahvaltılıklar yapan firmamız sizlerin damağında eşsiz tatlar bırakmak için çalışmaktayız. Anne böreğini aratmayacak olan böreklerimiz ve bilumum ürünlerimiz siz değerli misafirlerimizi beklemektedir.

İzmir pasta ve pastane sektöründe hizmet veren firmamızın en önemli özelliği ürünlerimizin çok hafif olmasıdır. Birçok börekte karşılaştığınız ağır yağ kokusu ve sonrasında oluşacak bazı mide rahatsızlıklarını bizden yediğinizde hissetmeyeceğinizden gönül rahatlığı ile ürünlerimizi tüketebilirsiniz. Ürünlerimiz fabrikasyon değildir. Ustalarımız tarafından el yapımı usulü ile yapılan tatlarımız özelliğini biraz da buradan almaktadır.

İşletme olarak ürünlerimizin kalitesini, öncelikle taviz vermediğimiz kalite-gıda politikalarımıza borçluyuz. Her ürünümüzü güvendiğimiz ve kalitesinden emin olarak aldığımızdan dolayı ürünlerimiz de kaliteli olmaktadır. Türk damak lezzetine uygun olarak ürettiğimiz böreklerimizi steril ve hijyenik ortamda üretip pişirerek sizlerin önüne getiriyoruz. Sabah işinize giderken sıcacık börek ve poğaçalarımızla güne iyi başlayabilirsiniz.

Öğlen yemek aralarında enfes mantı ve pizzalarımızı da tadabilirsiniz ya da akşam yemek saatinde bizden istediğiniz ürünü sipariş edebilirisiniz. Biz size günün her saatinde kaliteli ürünlerimizi taze bir şekilde sunacağız. Firmamızda tüm börek çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Kıymalı, patatesli, ıspanaklı gibi börek çeşitlerimiz ve ayrıca yine çeşitli poğaçalarımız vardır. Bunların yanı sıra yine pizza çeşitlerimiz ve geleneksel el yapımı mantımız da sizleri beklemekte. Siz de damağınızda adeta şölen etkisi yaratacak lezzetler tatmak istiyorsanız salonumuza gelmelisiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR