• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Levent Börek Güzelbahçe

Adres :

Yalı Mah. Mithatpaşa Cad. No: 144 İzmir » Güzelbahçe

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Benli - Berke Benli

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (546) 577 24 84

Levent Börek Güzelbahçe isimli firmamız İzmir ilinde hizmet veriyor olup birmilyonnokta.com sitesinin üyesi olan firmalardan biridir.

İzmir pasta ve pastane sektöründe hizmet veren firmamız size, kahvaltı yapmanız için mükemmel bir seçenek sunuyor. Çeşitli börek ve tatlı seçeneklerimizle güzel bir kahvaltı deneyimi yaşayabilirsiniz. Firmamıza kadar gelmek istemezseniz de eve ve iş yerlerine servisimiz bulunmaktadır. Yapmanız gereken tek şey, iletişim adreslerimizden bize ulaşıp siparişinizi vermektir. En hızlı şekilde siparişiniz hazırlanıp motorlu kuryelerimize teslim edilecektir. Motorlu kuryelerimiz ise size en hızlı servisi yapmak için büyük çaba sarf etmektedirler.

Levent Börek Güzelbahçe isimli firmamızda müşterilerimiz tarafından en beğenilen lezzetleri sıralayalım. Pastırma peynirli, kavurma peynirli, ıspanak peynirli, sucuk peynirli, patatesli, zeytin peynirli ve çikolatalı börek çeşitlerimiz sık sık tercih edilmektedir. Bu kadar insanın damak zevkine hitap eden böreklerimiz, eminiz ki sizin de damak zevkinize hitap edecektir.

Son derece hijyenik ortamlarda imal edilen ürünlerimiz işinin ehli olan aşçılarımız tarafından hazırlanmaktadır. Aşçılarımız ve diğer bütün çalışanlarımız temizlik konusunda çok titiz çalışmaktadırlar. Sizin temiz ve sağlıklı ortamlardan çıkmış olan yemeği tüketmeniz işletmemiz için büyük önem arz etmektedir. Sizin memnuniyetinizi ve sağlınızı önemsiyoruz. Size en layık olan kaliteli hizmeti sunmayı çalışıyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için Levent Börek Güzelbahçe ve çalışan ekibi olarak, siz müşterilerimize teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR