• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Levent Börek Keçiören

Adres :

Şenlik Mahallesi Nuri Pamir Caddesi No: 26/a Ankara » Keçiören

Sektör :

Yetkili Kişi :

Simge Çelebi

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (552) 382 03 33

Yılların vermiş olduğu deneyim, kalite ve özveri ile çalışan Levent Börek Keçiören pastanemiz birmilyonnokta.com sitesinin üyeleri arasındadır.

Yemek yeme insanın en temel ihtiyaçlarının başında gelmektedir. Bu ihtiyacın karşılanması doğrultusunda her geçen gün farklı alternatifler üretilmektedir. Pastaneler ve restaurantlar, iş temposundan yemek ve tatlı yapmaya vakit bulmayanların veya özel günlerinde sevdikleriyle baş başa güzel vakitler geçirmek isteyenlerin en çok başvurduğu yerlerdir. Levent Börek Keçiören pastanemiz vatandaşlarımızın bu ihtiyaçlarını karşılamak için büyük bir özveri ve titizlikle hizmet vermektedir. Kalite asla tesadüf değildir, yılların vermiş olduğu tecrübe en iyi dayanağımızdır.

Pastanemiz, kurulduğu günden beri müşteri memnuniyetini temel ilke edinerek, Ankara pasta ve pastane alanında kaliteli hizmet vermektedir. Bizler müşterilerimize kıymalı, kaşarlı, ıspanaklı, kavurmalı, pastırmalı, zeytinli tepsi börek çeşitleri sunmanın yanında fiesta tavuk sandviç, sucuklu kaşarlı bazlama, kepekli tost, simit, poğaça ve pizza çeşitlerini de sunmaktayız. Levent Börek Keçiören firmamız, kaliteli yemek imkânı sunmakla birlikte işinde uzman olan şeflerin ellerinden şerbetli ve sütlü birçok farklı tatlı çeşidi yeme imkânı da vermektedir.

Bu alandaki kaliteli hizmetimiz ve müşteri memnuniyetimiz en büyük referansımızdır. Siz değerli müşterilerimiz, dilerseniz temiz ve hijyenik olan mekânımıza gelerek bu tatlarımızdan tadabilir, dilerseniz de bizlere iletişim adreslerimizden ulaşarak paket servisinden de yararlanabilirsiniz. Bizler, her gün taze yapılan ürünlerimizle siz değerli müşterilerimizi beklemekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR