• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Leyla Mamedova Kalıcı Makyaj Make Up

Adres :

Zafer Mah.haram Prestij Park Evleri No : 20/b A-2 Blok Torium Avm Yanı Esenyurt İstanbul İstanbul » Esenyurt

Sektör :

Yetkili Kişi :

Leyla Mamedova Küçük

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (546) 808 08 38

Whatsapp 2:

0 (546) 808 08 38

Makyaj, bayanların en çok ilgi duyduğu kişisel bakım uygulamasıdır. Hemen herkes kendince makyaj uygulamaları yapmaya çalışsa da benleneni elde etmek için mutlaka uzmanından destek almak gerekir. İstanbul Bahçeşehir’de hizmet veren Leyla Mamedova Kalıcı Makyaj Make Up işletmemiz deneyimi ve tecrübesiyle uzun yıllardır bölgenin en çok tercih edilen ve en sık tavsiye edilen güzellik merkezi konumunda bulunuyor.

İstanbul güzellik merkezi sektöründe hizmet vermeye başladığımız ilk günden bu yana yoğun ilgi görüyor, müşteri memnuiyeti odaklı çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Çalışmalarımızda belirlemiş olduğumuz kalite standartlarımızdan asla taviz vermeyerek geniş, ferah, hijyenik ortamımızda faaliyetlerimiz devem ettiriyor, güler yüzlü personellerimizle kendi evinizdeymişçesine bir konforda kişisel bakım ihtiyaçlarınıza çözüm üretiyoruz.

Güzellik merkezimizde yenilikçi, kaliteli, dürüst, uygun fiyatlı hizmet ilkesiyle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün yeni ekipmanların yeni makyaj malzemelerinin ortaya çıktığı sektörü uluslararası seviyede takip ediyor, en son yenilikleri en kısa sürede çalışmalarımıza dâhil ediyoruz. Özellikle teknolojideki alanımızla alakalı gelişmeleri çok yakın markaja alıyor, en son çıkan ürünleri oldukça kısa sürede hayata geçiriyoruz. Bu sayede de siz değerli müşterilerimizi her zaman en modern hizmetlerle buluşturuyoruz.

Leyla Mamedova Kalıcı Makyaj Make Up olarak her biri alanında uzman, deneyimli tecrübeli ve gelişime açık bir kadroyla çalışıyor, daima güncel kalan personellerimizle makyaja dair her ne gerekiyorsa en iyisini ortaya koyuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR