• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Lider Koltuk Yıkama

Adres :

- İstanbul » Arnavutköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Melik Kılınç - Seher Kılınç

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (546) 664 23 13

Whatsapp 2:

0 (545) 276 91 36

Mobilyalar, yaşam alanlarımızın işlevlerini arttıran aynı zamanda da daha konforlu bir yaşamı bizlere sunan eşyalar bütünüdür. Uzun süreli kullanımlar, yiyecek ve içecek döküntüleri, evcil hayvan tüyleri gibi pek çok nedenden dolayı da eşyalar sıklıkla kirlenmektedir. Yaşam alanları içerisinde yer alan birçok eşya kolaylıkla temizlenebilirken koltuk ve kanepe gibi hem büyük hem de ağır eşyaların temizliği büyük külfet oluşturmaktadır.

Lider Koltuk Yıkama olarak uzun yıllardır hizmet verdiğimiz bu sektör alanında biriktirdiğimiz bilgi, birikim ve deneyimlerimizi müşterilerimiz ile buluşturmaktayız. Kumaşların cinslerine göre belirlediğimiz temizleyicilerimiz sayesinde koltuklarınızın ilk günkü temiz ve canlı haline geri getirmek amacıyla çalışmalarımızı büyük bir titizlikle sürdürmekteyiz. Profesyonel hizmet anlayışımız ile koltuk veya kanepelerinizin kaplama kumaşlarında zedelenme, aşınma ve yıpranma olması, kumaşlar üzerinde renk solmasından ötürü dalgalanmalar oluşmasının da önüne geçmekteyiz. Sektörde yer alan pek çok firmaya karşın hem garantili hem de uygun fiyatlı hizmetlerimizi müşterilerimize sunarak, geniş müşteri kitlelerine hizmet sağlamaktayız.

Su, standartlara uygun temizleyiciler ve vakumlu yıkama hizmetimiz ile sadece yüzeysel şekilde değil, koltuklarınızın ve kanepelerinizin en iç katmanlarına kadar işlemiş kir, toz ve kötü kokuları da tamamen temizlemekteyiz. Üst düzey kaliteli hizmetlerimiz ve müşteri odaklı hizmet anlayışımız ile birlikte de İstanbul koltuk yıkama hizmeti sunan diğer firmalara karşın lider konumda yer alarak sürekli kendimizi geliştirip yenilemeye de devam etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR