• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Lihkab - 0612

Adres :

Bahçelievler Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No: 5/5 Ankara » Gölbaşı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Kılıçoğlu

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (505) 588 26 02

Ankara’da hizmet sektöründe faaliyet gösteren Lihkab - 0612 birmilyonnokta.com sitesinin üyelerinden biridir. Tescile tabi olan ve olmayan işlemlerin yapım ve kontrolü bu bürolarda yapılmaktadır. Tüm altyapı çalışmalarının birinci basamağı, harita mühendisliği çalışmalarıdır. Bu nedenle bürolar, müşteriler tarafından dikkatli bir biçimde seçilmektedir.

Büromuz, yaptığı çalışmalarıyla sektörde önemli bir yere sahiptir. Alanında tecrübeli ve başarılı mühendis ve teknik ekibimiz detaylı çalışmalarıyla müşterilere hizmet vermektedir. Sorumluluğunu aldığımız tüm çalışmaları uygulama yönetmeliklerine ve teknik şartnamelere uygun bir şekilde sonuçlandırıyoruz.

Çalışma yaptığımız alanlar arasında kat mülkiyeti hizmeti, tespit tutanağı hazırlama ve parsel ölçüm hizmeti bulunmaktadır. Doğru ve güvenilir hizmet anlayışını ilke edinerek çalışmalarımızı yürütüyoruz. Bu sebeple, sektördeki yenilikleri ve gelişmeleri sıkı bir biçimde takip ederek kendimizi geliştirmeye ve yenilemeye odaklanıyoruz. Müşteri odaklı yaklaşımımız ve beklentileri en üst düzeyden karşılama tutumumuzla müşterilerimizle devamlı ve güvene dayalı bir ilişki kuruyoruz. Böylece dikkat, deneyim ve özen gerektiren bu alanda müşterilerimiz tarafından her daim tercih edildiğimiz için mutluluk duyuyoruz.

Ankara hizmet sektöründe başarıları ve tecrübesiyle adından söz ettiren büromuz, müşterilerin detaylı bilgi talebini yerine getirmekten ve sorularını eksiksiz yanıtlamaktan memnuniyet duyar. Üstlendiğimiz çalışmaları, en son teknolojiyi yakalayan ekipmanlar kullanarak, detayları titizlikle inceleyerek ve üst düzey sorumluluk bilincini rehber edinerek sonuçlandırıyoruz. Çalışmalarımıza ve dolayısıyla büromuza duyulan güven ve memnuniyetin devamı için çalışmalarımızı sıkı bir şekilde sürdürüyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR