• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Lisa Güzellik ve Estetik Salonu

Adres :

Yenişehir Mah. Emniyet Cad. Denizbank Üstü No: 1 Haliliye Şanlıurfa » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sare Bulut

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (543) 123 03 93

Whatsapp 2:

0 (542) 413 09 60

Lisa Güzellik ve Estetik Salonu işletmemiz, kendi sektörü içerisinde lider hizmetleri ile öne çıkmakta vebirmilyonnokta.com web sitesi üyesi olarak envaiçeşit hizmetlerine devam etmektedir. Oldukça geniş hizmet portföyü ile öne çıkmakta olan markamız, Şanlıurfa Merkez güzellik salonu şubesiyle de sektöründe en başarılı işletmeler arasında en üst sıralarda yer almaktadır. Profesyonel düzeyde güzellik merkezi ve estetik salonu hizmetleri alanında oldukça başarılı çalışmaları ile öne çıkmakta olan Lisa Güzellik ve Estetik Salonu işletmemiz, pek değerli müşterilerinin memnuniyetine de oldukça büyük ölçüde önem vermektedir.

Şanlıurfa ili merkez ilçe şubesinde yer alan nezih güzellik merkezi salonu ve yüksek derecede deneyim ve tecrübe sahibi güzellik merkezi ekip kadrosu ile sektöründeki çalışmalarına devam etmekte olan Lisa Güzellik ve Estetik Salonu firmamız, kendi alanında lider ve öncü markaların da başında yer almaktadır. Güzellik ve kişisel bakım hizmetleri, buz lazer epilasyon işlemleri, kirpik lifting uygulamaları ve genel kırışıklık giderme hizmetleri ile öne çıkmakta olan markamız, kendi sektöründe de en çok tercih edilen güzellik merkezi salonlarının da başında gelmektedir.

Profesyonel düzeydeki çalışmaları ve yüksek kalite standartlarındaki hizmet skalası ile çalışmalarına kesintisiz bir şekilde devam etmekte olan Lisa Güzellik ve Estetik Salonu işletmemize; GSM işletme telefon numaramız, Şanlıurfa ili merkez ilçe güzellik salonu şubemiz veya marka web sitemiz aracılığıyla erişim sağlayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR