• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Livia Beauty House Salon

Adres :

Eyriçan Mah .2257 Sokak Baranlar İş Merkezi 3.kat No: 6 Yenişehir Mersin Mersin » Yenişehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Melek Gülden

E-Posta Adresi :

ahrengld@outlook.com

Whatsapp 1:

0 (533) 502 45 81

Whatsapp 2:

0 (539) 852 41 13

Livia Beauty House Salon Firmamız ;Mersin Yenişehir lazer epilasyon salonları,Mersin Yenişehir lazer epilasyon fiyatları,Mersin Yenişehir lazer epilasyon işlemleri,Mersin Yenişehir el ayak bakımı,Mersin Yenişehir dudak renklendirme işlemleri,Mersin Yenişehir altın oran kaş tasarımı,Mersin Yenişehir 3d kıl tekniği ile kaş tasarımı,Mersin Yenişehir cilt leke tedavisi,Mersin Yenişehir kaş tasarım uzmanı,Mersin Yenişehir kalıcı eyeliner uygulaması,vb alanda hizmet vermekteyiz.

Kişisel bakımınıza dair verdiğimiz hizmetlerle sizlerin huzuruna çıkmaya devam ediyoruz. Güzelliğinize güzellik katan dokunuşlarımızla sizlerin gönüllerini fethediyoruz. Sizler için en iyisini ve en idealini düşünüyor ve tasarlıyoruz. Bu tasarımlarımızı sizlerle buluşturuyoruz. Bir güzellik merkezi olarak her defasında bizlerden beklediklerinizin ötesinde daha fazlasını sizlere sunduk ve sunmaya da devam ediyoruz. İlk günden beri verdiğimiz hizmet kalitesinden ödün vermeden sizlerin memnuniyetini en üst düzeyde tuttuk. Geniş ve devamlı bir müşteri kitlesini bünyemizde barındırarak hizmetlerimizi taçlandırdık. Her defasında kendimizi geliştirerek ve zaman ayak uydurarak sizleri yeniliklerle buluşturduk. İstikrarlı bir şekilde verdiğimiz hizmetlerle sizlerin ilk tercihi olduk.

Mersin güzellik merkezi,lazer epilasyon, altın oran kaş tasarımı olarak hizmet verdiğimiz sektörde sizlerin bir numaralı tercihi olmaya devam ediyoruz. Güzelliğiniz için her türlü donanıma sahip salonumuzda Müşteri memnuniyetini güvence veren bir güzellik merkezi olarak sizlerin bütçesine hitap eden uygun fiyatlar uygulamaktayız.

Bizlere ulaşmanız ve hizmetlerimizden yararlanmanız adına aradaki engelleri kaldırıyor ve her türlü memnuniyetinizi garanti ediyoruz. Her zaman uğrak mekanınız olacak salonumuzda sizleri ağırlamaktan memnun oluruz. İşinde uzman, özverili ve güler yüzlü bir çalışma ekibiyle her daim sizlerin hizmetinizdeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR