• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Lkn Oto Fren ve Yağ Bakımı

Adres :

Kocasinan, Şeker Mah. Gazali Cad. 6136. Sok. Yeni San. Sitesi No: 13 Kocasinan/kayseri Kayseri » Kocasinan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kadir Odabaşı

E-Posta Adresi :

lkn.odabasi.3838@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 622 55 38

Araçları gün içerisinde yoğun bir şekilde kullanmaktayız. Bu kullanım esnasında fren sistemleri, yağ sistemleri ve daha birçok sitemi sürekli olarak kullanmakta; bunun sonucunda da araçların parçalarında yıpranmalar ve arıza vermeler meydana gelmektedir. Bu sorunların ortaya çıkması bizler için hayati önem taşıyan sistemleridir. Rutin bir şekilde aracın bakımlarının yapılması ve gerekli olan eksiklerin hızlı bir şekilde giderilmesi gereklidir. Bizler LKN Oto Fren ve Yağ Bakımı olarak sizlerin araçlarının her zamanki haline kavuşması için çaba göstermekteyiz.

LKN Oto Fren ve Yağ Bakımı olarak Kayseri ilinin Kocasinan ilçesinde yer alan işletmemizde siz değerli müşterilerimize hizmetler vermekteyiz. Kurulmuş olduğumuz günden buyan verdiğimiz kaliteli, profesyonel ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler neticesinde Kayseri oto servis ve tamirhane alanında halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum yapısında kavuşmuş bulunmaktayız. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha yüksek, daha kaliteli ve profesyonel hizmet verilmesi adına gerekli olan çalışmalarımızı kurum olarak gerçekleştirmekteyiz.

İşletmemizde sizlere araç fren sistemleri bakımı, balata değişimleri, yağ sistem ve bakımı, gerekli ise yağ değişimini yapmaktayız. Bu işlemlerimizi yerel piyasamızda yer alan tüm araç markalarının her yaşına ait modeline uygulayabilmekteyiz. Bu hizmetleri sizlere sağlarken kaliteli, sağlam ve dayanıklı ürünlerin kullanımını tercih etmekteyiz. Bu tamir ve onarım işlemini alnında uzman, tecrübeli e güler yüzlü kişilerce sağlamaktayız. Gönül rahatlığı ile bizlerden hizmet alabilirisiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR