• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Lokmacı İbo

Adres :

Yeni Mahalle Yunusemre / Manisa Manisa » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

İbrahim Avcı

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (534) 241 88 52

Manisa pasta ve pastane sektörünün bilindik ismi olarak lokma hizmeti veriyoruz. Lokma, bizim için oldukça eski bir tarihe sahip. Eski tarihi kadar da çok sevilen bu lezzet, özenle hazırlanarak sizlere ikram ediliyor. Biz, yılların bilgi ve birikimine sahip bir isim olduğumuz için sizlere lezzetli ve güvenilir lokmalarla hizmet veriyoruz. Birçoğunuz lokmaların yapım aşamalarına dikkat etmeyebilir. Fakat lokma yapılırken kullanılan malzemeler ve lokmanın yapıldığı alan oldukça önemlidir. Biz, müşterilerimize yıllardır değişmeyen lezzete sahip lokmalarımızla hizmet verirken kullandığımız malzemelere ve çalışma alanımıza dikkat ediyoruz.

Lokmacı İbo, Manisa’da her yerde sizlerle. Özel aracımızla şehrimizin merkezinde sizlere bu lezzetleri hazırlıyor ve servis ediyoruz. Kaliteli ve güvenilir malzemelerimizle günlük olarak hazırladığımız lokmaları isteğiniz üzerine paketliyor ve sizlere servis ediyoruz. Gün içerisinde sabah, öğle ve ikindi vakti olmak üzere üç kez lokma hazırlıyoruz. Böylelikle sizlere daha taze lokmalar ikram etmiş oluyoruz. Yıllardır kalitemizden ödün vermediğimiz gibi lokmalarımızın lezzetinden de ödün vermiyoruz. Her zaman hijyenik ortamda çalışıyor, taze ve lezzetli lokmalarımızla hizmet veriyoruz.

Lokmalarınızı taneyle alabileceğiniz gibi kilo olarak da alabilirsiniz. Eğer isterseniz toplu davetlerinizde lokma siparişi verebilirsiniz. Biz, istediğiniz güne özel istediğiniz miktarda lokma yaparak servise hazır hale getiriyoruz. Müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunarak müşterilerimizin bize olan güvenini yüksek tutmaya gayret ederek çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz.

akhisar hayır lokması,akhisar hayır lokması dökme,akhisar lokma dökme,akhisar çikolatalı lokma satışı,akhisar şerbetli lokma satışı,akhisar mevlüt lokması dökümü,turgutlu hayır lokması,turgutlu hayır lokması dökme,turgutlu lokma dökme,turgutlu çikolatalı lokma satışı,soma şerbetli lokma satışı,soma mevlüt lokması dökümü,soma hayır lokması,salihli hayır lokması dökme,salihli lokma dökme,salihli çikolatalı lokma satışı,salihli şerbetli lokma satışı,salihli mevlüt lokması dökümü,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR