• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Lokmacı Ramazan Usta

Adres :

Dokuz Kavaklar Mah. 2049 Sok. No: 35 Denizli/merkez Denizli » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ramazan Doğan

E-Posta Adresi :

ramazan82dogan@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 463 78 20

Siz değerli müşterilerimize uzun yılların getirmiş olduğu tecrübe bilgi birikimiyle en nitelikli ve en kaliteli hizmeti uygun ekonomik koşullar altında sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bizler için en önemli unsur sunmuş olduğumuz hizmetlerimizden sizlerin memnun olmasıdır. Memnuniyetinizi en önemli referans ve motivasyon kaynağı yaparak azimle çalışıyor ve kaliteli hizmet sunmaya aralıksız devam ediyoruz. Sizlerin yapmış olduğu olumlu geri dönüşümler sayesinde Denizli pasta ve pastane sektöründe her geçen gün emin adımlarla üst sıralar çıkmakta ve alanımızda söz sahibi olmaktayız. Her biri alanında uzman ve eğitimli çalışma arkadaşlarımızla sizlere en lezzetli ve en kaliteli hizmeti sunma gayreti içerisindeyiz. Bu gayretler doğrultusunda kendimizi devamlı yeniliyoruz.

Uluslararası standartlara uygun tamamen doğal ve kaliteli hammaddeler kullanarak sizlere en lezzetli ürünleri sunuyoruz. Dünyadaki ve ülkemizdeki teknolojik gelişmeleri sürekli olarak yakından takip ederek en son teknolojik ekipman ve donanım ile ürünlerimizi sizlere tüm hijyen koşullarına uygun olarak sunuyoruz. Geniş ürün yelpazemiz ile sizlerin damaklarınızda unutulmaz bir lezzet bırakıyoruz. Özellikle İzmir lokma, saray lokma, halka lokma ve dondurmamızı denemelisiniz. Özel toplantı ve organizasyonlarınız için de bizlere rahatlıkla sipariş verebilirsiniz. Sizlere en lezzetli ürünleri en uygun ekonomik koşullar altında sunmanın garantisini veriyoruz.

Damağınıza ve midenize yaşatacağımız enfes ziyafet için güler yüzlü ekip arkadaşlarımızla sizleri ağırlamak bizlere her zaman mutluluk verecektir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR