• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Lolita Saç Tasarım Merkezi

Adres :

Aydınlıkevler Mah. Çevreli Cad. No: 106/a ( Arçelik Bayii Karşısındayız ) Ankara » Altındağ

Sektör :

Yetkili Kişi :

Duygu Aydoğdu Kılıç

E-Posta Adresi :

aleynaerdem1612@gmail.com

Lolita Saç Tasarım Merkezi ailesi olarak Ankara kuaför sektöründe verdiğimiz hizmeti birmilyonnokta.com üzerinden tanıtıyoruz. Sektörün güvenilir ismi olarak alanında uzman kadromuzla hizmet veriyoruz. Değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını biliyor, müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına uygun çözümler sunarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kuaför sektöründe gerçekleşen tüm yenilikleri yakından takip ederek bu yenilikler doğrultusunda müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Kuaför sektöründe birçok yenilik yapıldı. Bu yenilikler sayesinde artık her kadın daha kaliteli hizmetlerden faydalanıyor. Bizler de kuaför salonumuzda bu yenilikleri yakından takip ederek uyguluyoruz. Bilgi ve birikim sahibi ekibimizle müşteri memnuniyetini daima ön planda tutuyoruz. Değerli müşterilerimizin memnuniyetini sarsmamak adına her zaman özenle ve dikkatle çalışıyoruz. Değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını göz önünde bulunduruyor, kendimizi bu doğrultuda geliştiriyoruz.

Değerli müşterilerimiz için geniş kapsamlı çalışmalar yapıyoruz. Makyaj tasarımı, saç tasarımı, tırnak tasarımı bu çalışmaların başında yer alıyor. Aynı zamanda kalıcı makyaj, lazer epilasyon, cilt bakımı, bölgesel zayıflama gibi farklı işlemler de gerçekleştiriyoruz. Vermiş olduğumuz hizmet doğrultusunda kalitemizden ödün vermiyor, yüksek kaliteye sahip malzemeler kullanıyoruz. Aynı zamanda yaptığımız tüm işlemler sağlığa uygundur. Müşterilerimizle görüşerek hangi işleme ihtiyaç duyduğunu belirliyoruz. Ardından bu işlemin müşterimiz için uygun olup olmadığına karar veriyoruz. Eğer bu işlem müşteri için uygunsa işlem takvimi oluşturuyoruz. Sizler de güzelliğinizi ön plana çıkarmak, kendinizi daha iyi hissetmek için verdiğimiz hizmetten faydalanabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR